eazie heeft hoogste NPS-score fastfoodketens


eazie heeft een hoge NPS-score en is al 3 keer uitgekozen tot beste fastfoodketen van Nederland

Onderzoek – Eazie heeft met +75 de hoogste klanttevredenheid onder de grootste fastfoodketens in Nederland. Gemiddeld scoort een fastfoodketen een NPS van +30. Restaria heeft de laagste NPS (+1). Dit blijkt uit de Nationale Benchmark Fastfoodketens, onderzoek uitgevoerd door Multiscope onder bijna 7.200 Nederlanders.

De Europese Net Promoter Score (NPS)1 meet de klanttevredenheid van bezoekers. De gemiddelde score van fastfoodketens is een NPS van +30. Dertien ketens scoren boven dat gemiddelde van de markt en acht ketens hebben een NPS onder het marktgemiddelde.

eazie

Alle fastfoodketens hebben een positieve NPS, met eazie aan kop (+73). Dat betekent dat bezoekers van eazie de keten hoogst waarschijnlijk aanbevelen aan anderen. SushiPoint volgt dicht op eazie met een NPS van +72. ’t Bakhuus (+64), Bram Ladage (+60) en Spare Rib Express (+51) maken de top vijf compleet.

Restaria scoort het laagst

Restaria heeft van alle fastfoodketens de laagste NPS (+1). The Döner Company (+2) volgt op de tweede plaats. Verder scoren Smullers (+16), McDonald’s (+18) en Burger King (+22) weliswaar positief, maar ook relatief laag als fastfoodketen. Opvallend is dat twee van de vijf laagst scorende ketens vooral te vinden zijn op stations, namelijk The Döner Company en Smullers.

Bron: Multiscope/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws



Spare Rib Express werkt samen met Jord Althuizen

Formulenieuws - Spare Rib Express introduceert vanaf 1 juli 2026 een tijdelijke nieuwe smaak in samenwerking met barbecue-expert en ondernemer Jord Althuizen. De Cherry Chipotle Ribs zijn gedurende het derde kwartaal exclusief verkrijgbaar bij de bezorgrestaurantketen.

Lees bericht

Bezoekers beoordelen hotels kritischer, Hilton favoriet

Onderzoek - Nederlandse hotelgasten zijn aanzienlijk minder positief over hotelketens dan een jaar geleden. De gemiddelde aanbevelingsscore van de grootste hotelketens daalde van +47 naar +38. Daarmee laten bezoekers zich kritischer uit over hun hotelervaringen, blijkt uit de Nationale Benchmark Hotelketens van onderzoeksbureau Multiscope.

Lees bericht



Nederlanders vaker naar pretparken, dierentuinen blijven achter

Leisure - Nederlanders trekken er vaker op uit naar dagattracties, maar kiezen daarbij steeds selectiever. Dat blijkt uit de Nationale Benchmark Attractieparken en Dierentuinen van Multiscope, uitgevoerd onder ruim 4.000 respondenten. Vooral attractieparken winnen terrein, terwijl dierentuinen in vergelijking achterblijven.

Lees bericht




© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid