Bagels van Bagels & Beans in het schap bij Ekoplaza


De bake-off bagels van Bagels & Beans bij Ekoplaza wegen 85 gram en zijn er in volkoren en sesam

Formulenieuws – Sinds begin mei zijn de biologische afbakbagels van Bagels & Beans verkrijgbaar bij alle negentig Nederlandse vestigingen van Ekoplaza. De bagels zijn te herkennen aan het bekende Bagels & Beans-logo op de verpakking. Daarmee krijgt het foodserviceproduct een podium binnen retail.

Bij Bagels & Beans noemen ze de match ‘Bagellogisch’, omdat beide bedrijven een voorliefde hebben voor échte producten. Marleen Acket, Marketing Directeur bij Bagels & Beans: "Het is geweldig dat we nu ook bij Ekoplaza beschikbaar zijn, zodat onze fans thuis kunnen genieten van de kwaliteit die ze van ons kennen."

Biologisch

Ekoplaza is de grootste biologische supermarktketen van de Benelux en staat voor 100 procent biologische boodschappen. En Bagels & Beans maakt elk gerecht en elke drank met hand & hart. Beide bedrijven delen een passie voor producten die puur smaken en met respect voor mens, dier en planeet worden gemaakt. Lizan van der Pol, mede-eigenaar van Bagels & Beans vindt de samenwerking een mooie ontwikkeling: "Het voelt het als een hele natuurlijke stap: zowel Bagels & Beans en Ekoplaza delen een passie voor authentieke, biologische producten. Samen maken we onze biologische bagels toegankelijker voor een breder publiek."

De bake-off bagels wegen 85 gram en zijn er in volkoren en sesam. Ze worden per vier verkocht. Hilde Weijs, Category Manager Vers bij Ekoplaza: “We zagen direct een match. Met deze nieuwe toevoeging aan het Ekoplaza-assortiment brengen we een prachtig product naar het broodschap."

Bron: Bagels & Beans/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Vion verkoopt Food Service-divisie aan Group of Butchers

Overname - Vion Food Group heeft een principeakkoord bereikt over de verkoop van zijn Food Service Business Unit aan voedingsmiddelenbedrijf Group of Butchers. Met de voorgenomen transactie zet Vion een belangrijke stap in de verdere herstructurering van zijn activiteiten en scherpt het bedrijf zijn focus op de Benelux aan.

Lees bericht


Ekoplaza brengt impact producten in kaart met ‘Ekoscope’

Supermarkt - Ekoplaza introduceert een nieuwe keuzehulp waarmee consumenten meer inzicht krijgen in de impact van producten op gezondheid, duurzaamheid en sociale omstandigheden. Met de zogenoemde ‘Ekoscope’ is de biologische supermarktketen naar eigen zeggen de eerste supermarkt in Nederland die producten beoordeelt op twaalf verschillende criteria en deze vertaalt naar één totaalscore.

Lees bericht




30 jaar Bagels & Beans: eigenzinnige formule groeit met rust

Formulenieuws - Bagels & Beans bestaat 30 jaar. De horecaketen, die in 1996 begon als een eigenzinnige zaak in de Ferdinand Bolstraat in Amsterdam, is uitgegroeid tot een landelijke franchiseformule met bijna 90 vestigingen. Het jubileum werd op onlangs gevierd met de aangesloten franchisenemers, die het merk dagelijks dragen.

Lees bericht




© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid