Bidfood lanceert campagne met meezinghit voor chauffeurs
Actie - Bidfood start een landelijke wervingscampagne om nieuwe vrachtwagenchauffeurs aan te trekken. In plaats van een traditionele campagne over arbeidsvoorwaarden kiest de online groothandel voor foodprofessionals voor een creatieve aanpak waarin werkplezier en trots centraal staan.
De campagne speelt in op de krappe arbeidsmarkt en laat zien hoe het is om als chauffeur bij Bidfood te werken. Niet uitleggen, maar laten ervaren staat centraal. Het lied brengt op speelse wijze het ritme van de werkdag, het contact met klanten en het teamgevoel in beeld.
De campagne is in samenwerking met bureau NOISE ontwikkeld. Het hart van de campagne is het nummer ‘Toet, toet, rijden voor Bidfood’, een meezinger die het dagelijkse werk van chauffeurs vertaalt naar een positieve en herkenbare beleving. Het nummer verschijnt binnenkort ook op Spotify en vormt de rode draad in video-, radio- en online-uitingen.
Opvallend is dat Bidfood de campagne eerst intern lanceerde. Chauffeurs kregen als eersten het nummer te horen en dachten mee over de inhoud. Volgens het bedrijf zijn zij de belangrijkste ambassadeurs.
Bron: Bidfood/@FodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Foodservice goed vertegenwoordigd op Zorg & Food
Vakbeurzen – Vorig week werd voor de eerste keer de beurs Zorg & Food gehouden. De beurs werd voorheen gehouden als Zorg Totaal maar met ingang van deze editie opgesplitst in Zorg & Facility en Zorg & food. Mede door de combinatie met de beurs Zorg & ICT werd op 14 t/m 16 april 2026 in de Jaarbeurs Utrecht met zo’n zestig foodbedrijven een duidelijk foodplatform...
Lees berichtSamenwerking Bidfood en Cordaan met vijf jaar verlengd
Zorg - De langdurige samenwerking tussen Bidfood en Stichting Cordaan wordt met vijf jaar verlengd. Daarmee spreken beide organisaties hun vertrouwen uit in de gezamenlijke koers en ambities voor de toekomst.
Lees berichtBidfood Media Services sluit mediadeal met Food Inspiration
Groothandel - Bidfood Media Services (BMS), het commerce medianetwerk van Bidfood, is een preferred mediapartnership aangegaan met Food Inspiration. Met de samenwerking breidt BMS zijn omnichannel media-aanbod verder uit.
Lees berichtSpicy-smaken voeren de boventoon op Horecava
Vakbeurzen - De Horecava is ten einde en daarmee de aftrap van het horecajaar 2026een feit. Leveranciers hebben weer hun best gedaan om met de broodnodige vernieuwingen te komen en ondernemers te inspireren met nieuwe combinaties of betere presentaties.
Lees berichtMilram toont gesuikerde lactosevrije slagroom tijdens Horecava
Introductie - Tijdens de Horecava in de Amsterdamse RAI introduceert Milram als eerste bedrijf een gesuikerde, lactosevrije slagroom voor de foodservicemarkt. Met deze innovatie zet het van oorsprong Duitse zuivelmerk, dat sinds vorig jaar actief is in Nederland, een nieuwe standaard binnen de slagroomcategorie.
Lees berichtSligro is de meest duurzame groothandel van 2025
Groothandel - De Sustainable Development 400 (SD400), een uitgave van MT/Sprout, geef een overzicht van de voorlopers van het Nederlandse bedrijfsleven op het gebied van duurzaam ondernemen. In de ranglijst voor categorie ‘Groothandel’ staat Sligro nummer één.
Lees bericht