Bob Hutten draagt leiding Hutten over aan Drees Peter van den Bosch
Benoeming - Algemeen directeur Bob Hutten geeft per 1 januari 2021 de leiding van Hutten Over aan Drees Peter van den Bosch, die nu nog Innovatiemanager is bij Foodsquad en Hutten.
Na 91 jaar en drie generaties komt daar mee de aansturing van het familiebedrijf in andere handen. De vraag hoe Hutten als familiebedrijf te behouden, houdt Bob Hutten al lange tijd bezig. Zijn vele nevenactiviteiten in besturen en als coach van beginnend ondernemers plus de wens de continuïteit van Hutten te waarborgen, leidden er twee jaar geleden toe dat Bob de leiding van Hutten overgaf aan het directieteam.
Drees Peter van den Bosch is momenteel innovatiemanager bij het open innovatienetwerk Foodsquad. Na tien jaar in diverse functies gewerkt te hebben binnen marketing en sales, startte hij in 2009 Willem&Drees om producent en consument weer met elkaar te verbinden.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Hutten blijft komende vijf jaar culinair partner van PSV
Catering - Hutten blijft ook de komende vijf jaar verantwoordelijk voor de culinaire dienstverlening van PSV. De samenwerking tussen de club en de Brabantse cateraar is verlengd tot minimaal medio 2030.
Lees berichtSocial Deal kiest voor Vermaat als nieuwe cateraar
Catering - Social Deal heeft cateringbedrijf Vermaat aangetrokken als nieuwe partner voor de verzorging van de bedrijfslunch. Het hoofdkantoor dat gevestigd is in Den Bosch neemt na enkele jaren afscheid van cateraar Hutten.
Lees berichtNieuw netwerklabel Yellow25 voor hospitality, food & events
Netwerklabel - De hospitality-, food- en eventsector heeft er een nieuwe speler bij: Yellow25. Geen traditioneel bureau, maar een netwerklabel waarin zelfstandige professionals hun krachten bundelen.
Lees berichtAlbron en Hutten presenteren nieuwe moederorganisatie: Hai
Catering – De fusie tussen foodservicebedrijven Albron en Hutten krijgt een nieuwe naam: Hai. De naam staat voor Hutten Albron Impactmakers. Met Hai willen beide partijen hun gezamenlijke ambitie kracht bijzetten: het vergroten van maatschappelijke impact via eten, drinken en gastvrijheid.
Lees berichtHutten en TrendingTea samen in ‘eerlijke thee’
Samenwerking – Hutten gaat een landelijke samenwerking aan met TrendingTea, leverancier van duurzame en volledig transparante thee. De komende jaren zullen honderden Hutten-locaties overstappen op eerlijke thee: losse thee voor horeca en duurzame piramidezakjes voor bedrijfscatering.
Lees berichtData in foodservice: van overvloed naar inzicht
Bijeenkomst – Afgelopen week organiseerde Trema Foodnetwerk, het kennisnetwerk voor marketeers in foodservice en onderdeel van Focusplaza, een inspirerende bijeenkomst rondom het thema ‘Data in foodservice’. Marketeers van leveranciers, grossiers en formules kwamen samen om te leren van relevante praktijkvoorbeelden uit de keten. De centrale vraag van de dag: hoe vertaal je de grote hoeveelheid beschikbare data in de foodserviceketen naar...
Lees bericht