Bouillon d’Amsterdam opent tweede vestiging


Bouillon d’Amsterdam wil “de tafel teruggeven aan de stad” met een toegankelijke en levendige sfeer voor een breed publiek

Horeca - Slechts anderhalve maand na de opening van de eerste locatie groeit Bouillon d’Amsterdam verder. Het restaurantconcept kondigt de komst aan van een tweede vestiging in Amsterdam-Zuid, die naar verwachting eind juni de deuren opent.

Het succes van het horecaformat, met focus op kwaliteit, snelle service en scherpe prijzen, zorgt voor veel belangstelling binnen en buiten de horecabranche. Volgens de ondernemers achter het concept biedt het bouillonmodel een antwoord op stijgende kosten en toenemende margedruk in de horeca. Daarom wordt een bestaande locatie binnen het portfolio omgevormd tot het nieuwe concept. Met de uitbreiding willen de initiatiefnemers inspelen op de groeiende vraag naar toegankelijke horeca.

Toegankelijk

Bouillon d’Amsterdam wil “de tafel teruggeven aan de stad” met een toegankelijke en levendige sfeer voor een breed publiek. De organisatie werkt al ruim vier jaar aan het concept en ziet nu het juiste moment om door te groeien.

Schaalbaarheid

Waar veel horecaondernemers worstelen met kostenstijgingen, kiest Bouillon d’Amsterdam voor schaalbaarheid en een hoge omloopsnelheid. Die aanpak vormt de basis voor verdere groei. De tweede vestiging markeert het begin van een bredere expansie, waarbij ook buiten Amsterdam naar nieuwe locaties wordt gekeken.

Bron: Bouillon d’Amsterdam/@FoodClicks

Bouillon d’Amsterdam opende in maart dit jaar de deuren van de eerste locatie aan de Nieuwezijds Voorburgwal in de hoofdstad Amsterdam

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws



De Kuyper lanceert Batched Spritz-cocktails voor de horeca

Introductie - Koninklijke De Kuyper breidt zijn cocktailassortiment voor de horeca uit met een nieuwe Batched Spritz-range. De cocktails komen in de varianten Elderflower Spritz en Limoncello Spritz in Nederland, verkrijgbaar in een fles van 100 cl en een 20-liter KeyKeg. Daarnaast wordt een Orange Spritz gelanceerd, exclusief in KeyKeg-formaat.

Lees bericht

Melvin Pach neemt familiebedrijf over en opent nieuwe McDonald’s

Formulenieuws - Aan de Spoorstraat in Bellevue opende franchisenemer Melvin Pach samen met wethouder Remco Duijnkerk de deuren van het nieuwe McDonald’s restaurant, in Den Helder. De opening markeert ook de overname van het familiebedrijf van zijn vader, Richard Pach. De feestelijke opening werd bijgewoond door zo’n 200 genodigden.

Lees bericht

Khova lanceert prestatieplatform voor retail en horeca

Platform – Khova introduceert een nieuw prestatieplatform dat operationele data vertaalt naar concrete acties voor medewerkers en managers in de retail- en hospitalitysector. Het platform is ontwikkeld voor organisaties met meerdere locaties en moet bijdragen aan een consistente uitvoering op de werkvloer.

Lees bericht


Ralf Benda wordt nieuwe voorzitter van KHN

Benoeming - Ralf Benda wordt per 1 september 2026 de nieuwe voorzitter van Koninklijke Horeca Nederland (KHN). Hij volgt Marijke Vuik op, die sinds 1 juli voorzitter is van MKB-Nederland. De Ledenraad van KHN heeft unaniem ingestemd met de benoeming. De officiële overdracht vindt in augustus plaats.

Lees bericht

Onzekerheid rond zzp-regels raakt bijverdiende jongeren in horeca

Onderzoek - De aanhoudende onduidelijkheid over de regels rond de inhuur van zzp'ers begint ook de horeca te raken. Uit een peiling van platform YoungOnes onder 396 bijverdienende freelancers blijkt dat bijna de helft minder werk of terughoudende opdrachtgevers ervaart door de discussie over schijnzelfstandigheid.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid