Brand in Amsterdam treft ook Royal Smilde en ijsmaker Goodoo
Brand - In het pandenblok aan de Nieuwe Hemweg in Amsterdam dat vrijdagavond 20 maart volledig afbrandde, zaten ook het innovatiecentrum van Royal Smilde en IJsmakers GooDoo. Het ijsbedrijf was gevestigd in het pand van Kitchen Republic Amsterdam dat ook verloren is gegaan.
De brand is ontstaan in een andere unit van het pandenblok, waar meerdere bedrijven waren gevestigd. Het betrof een elektrisch scooterbedrijf. Bij de brand zijn geen slachtoffers gevallen.
Royal Smilde meldt: “Het belangrijkste is dat er geen slachtoffers zijn gevallen. De brand heeft geen directe gevolgen voor de continuïteit van het familiebedrijf Royal Smilde. De komende periode bekijkt het bedrijf hoe de activiteiten van Royal Smilde Futura op een andere manier kunnen worden voortgezet.
IJsmakers GooDoo
In hetzelfde pandenblok zat ook ijsmakers GooDoo. Ook zij zagen hun hoofdkantoor bij Kitchen Republic Amsterdam in vlammen opgaan. Roderick Verplanken, voormalig mede-eigenaar van Goodoo, laat op linkedin weten dat de ijsvoorraad veilig en staat. Samples, promotiematerialen en het kantoor zijn wel verwoest.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Brand eert 55 jaar Pinkpop met ‘Onvergetelijk Blond’
Festival - Ter gelegenheid van de 55e editie van Pinkpop lanceert Brand Bierbrouwerij een nieuw speciaalbier: Brand Onvergetelijk Blond. Het bier is ontwikkeld als ode aan de herinneringen van festivalbezoekers en verwijst met een alcoholpercentage van 5,5 procent naar het jubileum van het festival.
Lees berichtSmilde Bakery van Koninklijke Smilde neemt De Maro over
Overname - Smilde Bakery, onderdeel van het internationale familiebedrijf Royal Smilde, heeft bakkerij De Maro uit Berkel-Enschot overgenomen. Met de acquisitie wil Smilde zijn positie in de Europese bakkerijsector verder versterken en de capaciteit en innovatiekracht binnen de groep vergroten.
Lees berichtAlle grote merken van Heineken in statiegeldverpakking
Bier - Met de overstap van Lagunitas IPA naar een statiegeldfles, en eerder Oedipus naar statiegeldblik, zijn nu alle grote merken van Heineken Nederland verkrijgbaar in een statiegeldverpakking.
Lees berichtBrand brengt na Paaspop Blond nu Paaspop Hoppig Weizen
Introductie - Na succes Paaspop Blond van vorig jaar lanceert Brand nu Paaspop Hoppig Weizen. Brand brengt het bier uit om de start van het festivalseizoen feestelijk in te luiden. Paaspop is het eerste festival van het nieuwe seizoen.
Lees berichtQuatra groep neemt Royal Smilde Natura over
Overname - De Quatra groep neemt per 1 april 2025 het dochterbedrijf Royal Smilde Natura van Royal Smilde over. Beide bedrijven zijn familiebedrijven met een vooraanstaande positie in het inzamelen en recycling van gebruikte frituurolie.
Lees berichtSmilde maakt gevulde koek voor Vereniging Zonnebloem
Actie - Royal Smilde en Vereniging de Zonnebloem gaan samen voor toegankelijkheid met de lancering van de Zonnebloem Gevulde Koek. De Zonnebloem Gevulde Koek werd gelanceerd in de Week van de Toegankelijkheid, die dit jaar plaatsvond van 7 tot 12 oktober.
Lees bericht