Bunzl Retail & Industry komt met Bunzl Flexible
Introductie - Bunzl Retail & Industry, waar ook Janssen Packaging onderdeel van is, komt met het merk: Bunzl Flexibles. Het merk richt zich volledig op flexibele verpakkingsoplossingen waarmee het inspeelt op de veranderende behoeften van de markt.
De introductie van Bunzl Flexibles is het gevolg van een groeiende vraag naar duurzame en efficiënte verpakkingsoplossingen. Consumenten eisen steeds meer flexibiliteit, minder materiaalgebruik en een kleinere ecologische voetafdruk. Met Bunzl Flexibles speelt Bunzl in op deze trends door oplossingen te bieden die niet alleen praktisch en veelzijdig zijn, maar in vele opzichten ook duurzamer én kostenefficiënt. “Bunzl heeft al decennialang ervaring in flexibele verpakkingen en is een vertrouwde naam in de industrie. Met de introductie van Bunzl Flexibles willen we deze expertise nu ook online zichtbaar maken,” aldus Sebas Monshouwer, van Bunzl Flexibles.
Veelzijdig
Pouches, ook wel stazakken of doypack verpakkingen, zijn veelzijdige en lichte verpakkingen die volledig te personaliseren zijn voor allerlei producten. Van vloeibare levensmiddelen en koffie tot cosmetica en dierenvoeding. Pouches bieden daarnaast vele voordelen in vergelijking met traditionele verpakkingen zoals glazen potten, metalen blikken of plastic bakken. Ze verbruiken aanzienlijk minder materiaal tijdens de productie en zijn een stuk lichter en flexibeler, waardoor ze bijdragen aan een lagere CO₂-uitstoot bij opslag en transport.
Bron: Bunzl Retail & Industry/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Meer Nederlanders letten op vezels bij boodschappen
Onderzoek - De belangstelling van Nederlandse consumenten voor vezelrijke voeding neemt toe. Sinds 2021 steeg het aantal zoekopdrachten naar ‘vezels’ met 80 procent. Op de term ‘hoeveel vezels’ werd zelfs 170 procent vaker gezocht. Dat blijkt uit onderzoek van NielsenIQ, gebaseerd op Google Trends, consumentenonderzoek en retaildata.
Lees berichtRoyal Smilde introduceert nieuwe margarineverpakking
Introductie - Royal Smilde heeft in zijn productielocatie in Heerenveen een nieuwe verpakkingslijn in gebruik genomen voor margarine in stickpacks. Met de introductie van de eenpersoonsverpakking speelt het familiebedrijf in op strengere Europese regelgeving rondom wegwerpplastic en de groeiende vraag naar duurzamere verpakkingsoplossingen.
Lees berichtJura Distillery vervangt de 10 Year Old voor 12 Year Old
Gedistilleerd - Jura Single Malt Scotch Whisky introduceert Jura 12 Year Old als nieuwe entry level whisky en vervanger van de Jura 10 Year Old. Daarnaast onthult Jura een nieuw design voor hun verpakkingen die het makkelijker moet maken om whisky te kiezen en te ontdekken.
Lees berichtOptiGroup neemt kernactiviteiten Koninklijke Paardekooper over
Verpakkingen - De Europese distributiegroep OptiGroup neemt een groot deel van de activiteiten over van de onlangs failliet verklaarde Koninklijke Paardekooper Group. Het gaat onder meer om de bedrijfsactiviteiten in de retail-, foodservice- en industriesector, evenals het LCA Centre en internationale vestigingen in China en Ierland.
Lees berichtStatiegeld Nederland opent winkels voor inzamelen blikjes en flesjes
Statiegeld - Deze maand opent Statiegeld Nederland, onderdeel van Verpact, twee eigen winkels. Rotterdam heeft de primeur: In winkelcentrum Keizerswaard opent de Flagship Store op 9 mei haar deuren.
Lees berichtPaardekooper presenteert tweede Duurzaamheidsverslag
Verpakkingen - Als aanjager van duurzaamheid binnen de verpakkingsindustrie zet Koninklijke Paardekooper Group in op een duurzamere toekomst. Het familiebedrijf presenteert daarom de tweede editie van het Duurzaamheidsverslag, waarin de organisatie aangeeft niet alleen de CO2-voetafdruk van de eigen organisatie te verminderen, maar ook die van hun klanten en partners.
Lees bericht