Carlijn Groen- Wijnmalen vertrekt als director food bij Horecava


Carlijn-Groen-Wijnmalen vertrekt bij de Horecva

Horecava - Na tien jaar RAI en Horecava neemt Carlijn Groen- Wijnmalen afscheid van haar rol director food Horecava. Zij vindt het tijd om een ander pad te bewandelen en vertrekt bij de beursorganisator van Nederlandse grootste horecabeurs.

In een persoonlijke boodschap geeft zij aan dat zij dankzij het vertrouwen van RAI Amsterdam al die jaren met plezier en gedrevenheid heeft mogen bouwen aan het merk Horecava. “Ik heb een eigen business kunnen runnen onder de vleugels van de RAI. Een team gebouwd, strategie en concepten vormgeven, relaties aangegaan en ben continue blijven uitbouwen. Er zijn samenwerkingen gecreëerd met de markt waardoor Horecava alles wat er in de wereld van eten, drinken en buitenshuis slapen speelt reflecteert en gidst naar een vruchtbare toekomst”, aldus Groen-Wijnmalen.

Sterk merk

Volgens Groen-Wijnmalen is de Horecava is inmiddels uitgegroeid tot een sterk en leidend merk en zal alleen maar sterker worden. Het is dus ook niet de Horecava die haar tot de keuze van vertrek brengt, maar persoonlijke omstandigheden. “Dit voor mij het juiste moment om afscheid te nemen.” Zij heeft de overtuiging dat het team, dat haar werkzaamheden ook heeft opgevangen tijdens haar zwangerschap, weer volop aan de slag gaat met de voorbereidingen van de horecabeurs in januari 2023.

Bron: @FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws



ERU vernieuwt assortiment met nieuwe verpakkingen en namen

Introductie - ERU introduceert begin 2026 vernieuwde verpakkingen voor ERU Cheese Spread en Happy Cheezer. De producten krijgen niet alleen een nieuwe uitstraling, maar ook nieuwe namen die hun professionele toepassing beter benadrukken. Met de restyling sluit het foodservice-assortiment visueel aan bij de vernieuwde ERU-identiteit.

Lees bericht

Spicy-smaken voeren de boventoon op Horecava

Vakbeurzen - De Horecava is ten einde en daarmee de aftrap van het horecajaar 2026een feit. Leveranciers hebben weer hun best gedaan om met de broodnodige vernieuwingen te komen en ondernemers te inspireren met nieuwe combinaties of betere presentaties.

Lees bericht




Viviamo prolongeert titel tijdens NK Lekkerste Pasta

Wedstrijd - Chef Mariusz Olesiński van restaurant Viviamo in Woerden heeft opnieuw het NK Lekkerste Pasta gewonnen tijdens de Horecava. Daarmee schrijft hij geschiedenis: nooit eerder wist een deelnemer de nationale pastawedstrijd twee jaar op rij te winnen. De jury wees hem unaniem aan als winnaar.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid