Château St. Gerlach genomineerd voor twee MICE Awards
Verkiezing - Château St. Gerlach maakt dit jaar kans op twee prestigieuze World MICE Awards. Het vijfsterren superior hotel, onderdeel van Oostwegel Collection, is opnieuw genomineerd voor de titel 'Netherlands Best MICE Hotel 2026' en is daarnaast de enige Nederlandse kanshebber in de categorie 'Europe's Best Corporate Retreat Hotel 2026'.
Met de nominaties krijgt het Zuid-Limburgse landgoed internationale erkenning als locatie voor zakelijke bijeenkomsten, congressen en meerdaagse bedrijfsverblijven. Château St. Gerlach beschikt over elf multifunctionele vergaderzalen, het St. Gerlach Paviljoen en faciliteiten voor evenementen tot 1.000 gasten. De combinatie van historische gebouwen, natuur en wellness maakt het hotel volgens Oostwegel Collection onderscheidend binnen de internationale MICE-markt.
Teambuilding
Volgens het bedrijf groeit de vraag naar locaties buiten de traditionele congressteden, waar zakelijke gasten vergaderen kunnen combineren met ontspanning en teambuilding. Château St. Gerlach speelt daarop in met onder meer wellnessfaciliteiten, yogasessies en wandel- en fietsmogelijkheden in het Zuid-Limburgse heuvellandschap.
Internationale onderscheiding
De World MICE Awards behoren tot de belangrijkste internationale onderscheidingen voor de markt van meetings, incentives, congressen en evenementen en maken deel uit van de World Travel Awards. De winnaars worden bepaald op basis van een internationale publieksstemming, die loopt tot en met 14 augustus.
Bron: St. Gerlach/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
fritz-kola voortaan ook in blik verkrijgbaar in Nederland
Frisdrank - Frisdrankmerk fritz-kola breidt zijn assortiment in Nederland uit met de introductie van een nieuw 0,33 liter blikje. De nieuwe verpakking wordt vanaf deze maand uitgerold en komt naast de herbruikbare glazen flessen van het merk beschikbaar.
Lees berichtHutten blijft komende vijf jaar culinair partner van PSV
Catering - Hutten blijft ook de komende vijf jaar verantwoordelijk voor de culinaire dienstverlening van PSV. De samenwerking tussen de club en de Brabantse cateraar is verlengd tot minimaal medio 2030.
Lees berichtSilvie Slachter nieuwe Director of Sales bij Oostwegel Collection
Benoeming - Oostwegel Collection heeft per begin december Silvie Slachter benoemd tot Director of Sales. In haar nieuwe rol krijgt zij de leiding over de teams Sales, Revenue Management, Meetings & Events en Reservations.
Lees berichtBegane grond stadhuis Amsterdam wordt ontmoetingsplek
Horeca - In het Amsterdamse stadhuis opent eind 2025 een nieuwe ontmoetingsplek onder de naam Amstel 1. De begane grond van het gebouw wordt omgevormd tot een publieksvriendelijke markthal met ruimte voor winkels, horeca, evenementen en cultuur. De initiatiefnemers zijn nu op zoek naar Amsterdamse ondernemers die de invulling mede vorm willen geven.
Lees berichtBierconsumptie alcoholvrij stijgt met 35% op festivals
Bier – Alcoholvrij bier wint terrein in de Nederlandse festivalcultuur. Heineken meldt een stijging van 35% in de consumptie van 0.0 bier op festivals en evenementen ten opzichte van vorig jaar. Ook in concertzalen en poppodia is de vraag naar alcoholvrije varianten sterk toegenomen.
Lees berichtGhylaine Hoeben directeur Kruisherenhotel Maastricht
Benoeming – Ghylaine Hoeben (30) start per 1 juni 2025 als nieuwe directeur/gastvrouw van het Kruisherenhotel Maastricht, onderdeel van Oostwegel Collection. Hoeben was eerder onder meer F&B Manager bij luxe hotels als W Amsterdam, W Ibiza en Hotel TwentySeven.
Lees bericht