Cheque voor Jeugdfonds bij heropening Sligro Alkmaar
_1044_768_90.jpg)
Groothandel – Ter gelegenheid van de heropening van de Sligro-vestiging in Alkmaar werd een schenking gedaan aan het Alkmaarse Jeugdfonds Sport & Cultuur. De volledig verbouwde locatie werd dinsdag geopend door Angélique Schmeinck (24Kitchen), Kees Kiestra (directeur Sligro zelfbedieningsgroothandels en Sander Koolwijk (vestigingsdirecteur Sligro Alkmaar).
De cheque ter waarde van € 10.000 werd overhandigd aan Wim van der Ham, voorzitter van het Jeugdfonds. Het Jeugdfonds betaalt onder andere het lesgeld voor kinderen en jongeren uit gezinnen waar te weinig geld is voor een sportclub, muziek- of dansles of een creatieve cursus. Wim van der Ham: “In deze waterrijke regio zijn er heel veel kinderen die niet kunnen zwemmen. Dat komt onder andere door het stopzetten van gemeentelijke subsidie voor zwemlessen en het diplomazwemmen. Met het door Sligro geschonken bedrag gaan wij een paar honderd kinderen helpen om zwemlessen te kunnen volgen zodat ze veilig bij het water kunnen spelen en zich kunnen redden wanneer ze in het water terechtkomen.”
Volledig verduurzaamd
De Alkmaarse Sligro-vestiging onderging een ingrijpende verbouwing. Duurzaamheid speelde daarbij een grote rol. Het pand kreeg een nieuw dak, werd optimaal geïsoleerd, ging ‘van het gas af’ en verwarming vindt plaats door warmteterugwinning. De verlichting is volledig led. Het assortiment werd uitgebreid, inclusief een compleet nieuwe versafdeling met een divers aanbod vlees, vis, wild & gevogelte, groente & fruit en brood & banket. Sander Koolwijk: “De complete verbouwing van onze groothandel was een enorme klus, want wij bleven gewoon in bedrijf en we hebben geprobeerd de overlast voor onze klanten tot een minimum te beperken”.
Bron: Sligro/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
InstockMarket opent nieuw Food Rescue Center
Voedselverspilling - Duurzame horeca groothandel InstockMarket heeft een nieuwe locatie geopend in Diemen. De verhuizing van Amsterdam naar een groter pand maakt het mogelijk de diensten verder op te schalen.
Lees berichtCIRFOOD nieuwe cateraar van NWO
Catering - NWO heeft CIRFOOD als nieuwe horecapartner gecontracteerd voor de complete culinaire dienstverlening, voor zowel zijn kantoor in Utrecht als in Den Haag. Hiermee is de horecadienstverlener sinds gisteren verantwoordelijk voor het eten en drinken binnen alle restauratieve voorzieningen en ook de banqueting van NWO. De overeenkomst heeft een contractduur van vijf jaar.
Lees berichtBoudewijn van den Brand start als nieuwe directeur Superunie
Benoeming - Boudewijn van den Brand is op 1 mei gestart als algemeen directeur bij Superunie. Inkooporganisatie Superunie is een coöperatie waar 12 onafhankelijke retailorganisaties in Nederland bij zijn aangesloten, waaronder Sligro.
Lees berichtStrandpaviljoens optimistisch over komend seizoen
Strandpaviljoens – De strandpaviljoens langs de Nederlandse kust zijn positief over de omzetten die zij denken te gaan behalen in het seizoen 2023. Zo’n 60 procent van de strandlocaties verwacht een hogere of een gelijkblijvende omzet te realiseren als in 2022. Maar de horecaondernemers langs de kust, maar zijn pessimistisch over de marges.
Lees berichtAlgemeen directeur Lidl Nederland Koninklijk onderscheiden
Onderscheiding - Algemeen directeur Lidl Nederland, Marcel Oosterwijk, is woensdag benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Deze Koninklijke onderscheiding mocht Oosterwijk in ontvangst nemen voor zijn inzet en visie op het gebied van duurzaam ondernemen binnen de Nederlands samenleving.
Lees berichtLa Place opent ook tweede vernieuwde locatie binnen HEMA
Formulenieuws – Na Hilversum opende aan de Langestraat 72 in Alkmaar La Place donderdag de tweede vestiging van het vernieuwde restaurantconcept in een Hema. Op deze locatie van La Place geen buffet, maar een food- en barista bar, waar bestellingen worden opgenomen en ter plekke vers worden bereid. Ook kunnen gasten in het restaurant via een QR-code een bestelling plaatsen, direct afrekenen...
Lees bericht