Chocolatier Van Soest opent tweede locatie in Amsterdam
Retail - In een tijd waarin ondernemen uitdagend is, starten moeder Rachel en dochter Franny van Soest een tweede Amsterdamse vestiging van de gelijknamige chocolatier. De winkel opent 21 november aan de Zeilstraat in Amsterdam Zuid.
De opening is en logische gevolg van het succes van de eerste winkel op het Frederiksplein. De coronaperiode van nu wordt eerder gezien als uitdaging, dan als onheilstijding. Franny van Soest: “Na corona kan het alleen maar beter worden. Ik ben ondernemer en wil blijven ondernemen.” Chocolade is daarvoor ook een mooi product; menen worden er blij van, net als het ijs dat eveneens in de winkel wordt verkocht.
Van Soest is een echt familiebedrijf. Franny van Soest heeft het vak geleerd van haar vader en geeft dat nu op haar beurt door aan dochter Rachel. Samen gaan zij ook de winkel runnen. Dat familiegevoel willen zij ook delen met de klanten.
Vluchtelingen
Het bedrijf wil mensen ook kansen bieden. Daarom is Van Soest gestart met het aanbieden van werk aan vluchtelingen. “Dit werk is het leukste wat er is, en als je die mentaliteit ook hebt ben je welkom in ons team. We hebben James aangenomen op basis van zijn enthousiasme, en we gaan samen onderzoeken of we hem kunnen opleiden tot chocolatier”.
Opening
Tijdens de opening aanstaande zaterdag kunnen niet alle activiteiten doorgaan. Het versieren van chocoladeletters door de kinderen uit de buurt mag vanwege coronamaatregelen niet, maar in plaats daarvan zijn er wel 'do it yourself- pakketten’ voor thuis, die in de winkel verkrijgbaar zijn.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Schiphol versterkt samenwerking met Lagardère Travel Retail
Luchthaven - Per 1 mei 2025 versterkt Schiphol haar succesvolle samenwerking met Lagardère Travel Retail voor de exploitatie van meer dan twintig duty-free winkels achter de securitycontrole. Deze samenwerking vindt plaats in een joint venture waarin Lagardère Travel Retail 70% van de aandelen heeft en Schiphol 30%.
Lees berichtAls eerste supermarkt koopt AH alle cacao in via Tony’s Open Chain
Supermarkt - Albert Heijn gaat de inkoop van de cacao voor alle eigen merkproducten de komende 3 jaar regelen via Tony’s Open Chain. AH is daarmee de eerste supermarktpartij die dat doet voor het huismerk-assortiment producten met cacao.
Lees berichtLancering luxe Amsterdams chocolademerk MARMIR
Introductie - MARMIR Chocolate heet het nieuwe Amsterdamse chocolademerk dat woensdag is geïntroduceerd. officieel. Nederland is hiermee een luxe boutique chocolademerk van eigen bodem rijker. De chocolade is door ervaren patisserie chefs ontwikkeld van ingrediënten van hoge kwaliteit en bestemd voor de zakelijke markt, horecagelegenheden en consumenten.
Lees berichtVerkoop Fairtrade producten stijgt met 6%
Fairtrade - In 2022 steeg de verkoop van producten met het Fairtrade keurmerk op de Nederlandse markt met 6% ten opzichte van vorig jaar. In foodproducten was de stijging 8%. Als gevolg van deze volumestijging ontvingen boeren en arbeiders in Afrika, Latijns-Amerika en Azië een hogere Fairtrade premie. De premie lag in 2022 16% hoger dan het voorgaande jaar.
Lees berichtHands Off lanceert plantaardige chocolate chip cookies
Introductie - Hands Off, het bedrijf dat duurzame en plantaardige chocolade maakt, komt plantaardige chocolate chip cookies. Met deze lancering zet Hands Off een nieuwe stap in hun missie om de lekkerste duurzame chocoladeproducten te maken.
Lees berichtSusanne Claessen nieuwe Global marketing manager Vinada
Benoeming - Vinada, het alcoholvrije wijnmerk, heeft Susanne Claessen aangesteld als Global Marketing Manager. Claessen wordt bij Vinada eindverantwoordelijk voor het wereldwijde strategische marketing- en merkbeleid.
Lees bericht