Claudia Sampaio nieuwe Director Retail bij Nederlandse Loterij
Benoeming - Claudia Sampaio treedt per 1 september aan als Director Retail bij Nederlandse Loterij, de grootste kansspelorganisatie van Nederland. De afgelopen jaren was Sampaio actief als Associate Director Retail bij Coca-Cola Europacific Partners.
In haar nieuwe rol wordt Sampaio verantwoordelijk voor de volledige retailorganisatie van Nederlandse Loterij. Daarbij zal zij zich onder meer richten op de positionering van de spelmerken in de fysieke verkoopkanalen, het verbeteren van de klantbeleving en het versterken van de samenwerking met retailpartners.
Sampaio begon haar carrière bij Procter & Gamble en bekleedde later commerciële functies bij Perrigo Nederland. In 2022 stapte ze over naar het retailtam binnen Coca-Cola Europacific Partners. Arno de Jong, Chief Commercial Officer bij Nederlandse Loterij: “Claudia brengt veel ervaring mee in zowel strategisch als operationeel retailmanagement. Haar kennis van de markt en haar energieke stijl maken haar uitermate geschikt om onze retailorganisatie toekomstbestendig te maken.”
Nederlandse Loterij
Met tien spelmerken, waaronder Staatsloterij, Lotto, Eurojackpot, TOTO en Winnitt, is Nederlandse Loterij marktleider op het gebied van kansspelen. In 2024 werd voor ruim €5,3 miljard aan prijzengeld uitgekeerd aan spelers. Het grootste deel van de opbrengst vloeit jaarlijks terug naar de samenleving: via NOC*NSF, achttien maatschappelijke goede doelen en het ministerie van Financiën. In totaal ging het in 2024 om een bijdrage van €203,6 miljoen.
Bron: Nederlandse Loterij/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Wat zijn de toekomstige kansen voor tankstationshops?
Bijeenkomst - Ruim 135 professionals uit de petrol-, convenience- en on-the-go-sector kwamen op 30 juni bijeen tijdens de HOMiES Inspiratiemiddag, die deze editie in het teken stond van 'Het Grote Kantelpunt in Petrol & On The Move'. De middag in de Zwarte Silo in Deventer bood een mix van inspirerende presentaties, praktijkervaringen en open gesprekken over de veranderingen die de petrolmarkt de komende...
Lees berichtCoca-Cola geeft verpakkingen vernieuwde uitstraling
Frisdrank - Coca-Cola Nederland introduceert een vernieuwde visuele identiteit voor Coca-Cola Original Taste en Coca-Cola Zero Sugar. Met de internationale designupdate wil het frisdrankmerk de herkenbaarheid van beide varianten vergroten, zonder veranderingen aan te brengen in de receptuur of smaak.
Lees berichtCoca-Cola presenteert innovaties voor 2026 in Nederland
Introducties - Coca-Cola heeft zijn productinnovaties voor 2026 in Nederland gepresenteerd. Het frisdrankconcern zet dit jaar in op nieuwe smaken, samenwerkingen en een verdere uitbreiding van suikervrije varianten, waarmee wordt ingespeeld op veranderende consumententrends. Inmiddels is bijna 60 procent van het verkoopvolume in Nederland suikervrij of laag in calorieën.
Lees berichtNielsenIQ: omzet Top 100 FMCG A-merken groeit naar €10,9 miljard
Analyse - NielsenIQ heeft in februari opnieuw de jaarlijkse Top 100 FMCG A-merken gepubliceerd. De lijst laat in 2025 een gematigde maar brede groei zien, zonder nieuwe toetreders. Alle merken uit de Top 10 behouden hun positie binnen de hoogste regionen, al wisselden zeven van hen van rangorde.
Lees berichtBACARDÍ Rum en Coca-Cola lanceren nieuwe ready-to-drink cocktail
Introductie - Twee wereldmerken bundelen hun krachten: Bacardi Limited en The Coca-Cola Company introduceren samen de klassieke combinatie BACARDÍ & Coca-Cola in een kant-en-klaar ready-to-drink (RTD) blikje. De nieuwe mix is vanaf 1 januari 2026 verkrijgbaar in Nederland.
Lees berichtCoca-Cola nieuwe partner Feyenoord en Stadion Feijenoord
Partnership – Coca-Cola en Feyenoord slaan met ingang van 1 juli 2025 de handen ineen. De komende seizoenen is de frisdrankleverancier Official Partner van Feyenoord en Stadion Feijenoord.
Lees bericht