Compass nieuwe cateringspartner Stage Entertainment Nederland


Het AFAS Circustheater Scheveningen waar Compass Group de catering voor gaat verzorgen / Foto bij: Stage Entertainment Nederland

Catering  – Compass Group is de nieuwe partner van Stage Entertainment Nederland voor de catering in het AFAS Circustheater Scheveningen. Dochterbedrijf Famous Flavours van Compass Group is het onderdeel dat het totale Food & Beverage aanbod voor het AFAS Circustheater gaat verzorgen.

Onderdeel van de afspraken tussen het AFAS Circustheater en Famous Flavours is dat het food & beverage aanbod creatief wordt vertaald naar het thema van de shows. Bezoekers worden direct bij binnenkomst in het theater meegenomen in de sfeer van de voorstelling  wat bijdraagt aan de theaterbeleving. Eerst volgende show waar dit gebeurt is de show Disney’s Aladdin, die vanaf 28 september in het theater is te zien. Frank Visser, Managing Director Famous Flavours: “Met onze ervaring, flexibiliteit en ambitie past Famous Flavours perfect in de dynamische en uitdagende theateromgeving en sluiten we perfect aan bij de missie van Stage Entertainment; ‘Touching Hearts, Creating Memories’. Walter Drenth, Managing Director Stage Entertainment Nederland: “Met onze shows willen we mensen samenbrengen en een geweldige middag of avond uit bezorgen. Belangrijk onderdeel hierbij is onze gastvrijheid en een kwalitatief hoogstaand cateringaanbod.”

Famous Flavours

Compass Group is een wereldwijd opererende cateraar met 500.000 medewerkers in ruim 45 landen. Onderdeel van het concern is Famous Flavours, dat zich meer richt op events met culinair hoogwaardige gerechten van sterrenchefs, waarbij aankleding en gastvrijheid een belangrijke rol spelen.

Stage Entertainment

Stage Entertainment Nederland is onderdeel van Stage Entertainment, een theaterproductiemaatschappij dat zich richt op musicaltheater in Europa en op Broadway, New York. Het bedrijf produceert jaarlijks verschillende musicaltitels voor de Nederlandse markt, die te zien zijn in het Beatrix Theater in Utrecht, het AFAS Circus Theater in Scheveningen en andere theaters in het land.

Bron: Compass/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Consumenten en foodprofessionals niet altijd op één lijn

Analyse - Consumenten en foodserviceprofessionals delen een sterke focus op gastvrijheid, maar verschillen duidelijk van mening als het gaat om prijs, beleving en duurzaamheid. Vooral de thema’s goedkoop in fastservice, genieten in de horeca en een goed geweten in catering zorgen voor spanning tussen verwachtingen van gasten en de realiteit van ondernemers.

Lees bericht






ONCE en VOCC bundelen krachten onder nieuwe naam

Samenwerking - Branchevereniging ONCE en de Verenigde Ondernemende Contract Cateraars (VOCC) gaan samen verder onder de naam Ondernemende Nederlandse Catering Experts (ONCE). Met deze samenwerking willen beide organisaties hun positie binnen de cateringbranche versterken en gezamenlijk werken aan de toekomst van de sector.

Lees bericht

Corno Stam start als interim-directeur bij FSIN

Benoeming - Totdat er een nieuwe directeur is gevonden voor Inga Blokker, treedt Corno Stam per 1 januari 2026 aan als interim-directeur van het Foodservce Instituut Nederland (FSIN). Stam is als voormalig penningmeester van het bestuur al jaren betrokken bij het FSIN en The Food Research Company (TFRC).

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid