CRS-Vending Towers gewrapt als Rockstar Tower
_768_768_90.jpg)
Activatie – Rockstar Energy Drink is geïntroduceerd en dat moet het land weten ook. In samenwerking met Convenience Retail Solutions (CRS), een onderdeel van Lekkerland, is samen met frisdrankproducent Vrumona een Rockstar Energy Drink Vending Tower neergezet bij een locatie van De Haan Minerale Oliën.
De Rockstar Energy Drink Vending Tower is geplaatst op een highway locatie voor extra visibility. Deze onbemande shopoplossing speelt in op de missie van Convenience Retail Solutions om tankstations attractiever en relevanter te maken. Dit gebeurt door een modulair convenience assortiment via intelligente vending machines te verkopen, ondersteund door een 360 graden screen voor het extra activeren en promoten van de producten. De Vending Tower is binnen 2 uur te plaatsen.
Rockstar-Tower
Ter promotie van Rockstar Energy Drink van strategisch partner Vrumona is de vendingtoren nu volledig gewrapt naar een Rockstar-Tower. Dit zorgt voor een extra dimensie in het activeren en promoten van de nieuwe introductie Rockstar energy drinks in het petrolkanaal. De energy drink richt zich op de alledaagse momenten waarop mensen wat meer energie kunnen gebruiken en is beschikbaar in drie varianten: Original No Sugar, Original en Refresh Tropical Guava No Sugar.
Bron: CRS/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Vrumona onderdeel Royal Unibrew met nieuwe general manager
Overname – Vrijdag 29 september 2023 is Royal Unibrew officieel eigenaar geworden van frisdrankleverancier Vrumona in Bunnik. Op die dag gingen de aandelen van Vrumona over het Deense van Heineken naar Royal Unibrew. Het bedrijf krijgt ook een nieuw general manager
Lees berichtVeiling tankstations brengt bijna 300 miljoen euro op
Petrol – Woensdag werden de huurrechten van 27 tankstationlocaties langs de Nederlandse rijkswegen geveild door de overheid. De huurrechten werden voor bijna 300 miljoen geveild (289.198.501 euro). Zes locaties veranderden van eigenaar. Zeventien locaties werden voor het eerst geveild en tien locaties zijn al eens eerder geveild (of vallen niet onder de overgangsbepalingen van de Wet). De overheid zelf hield aan de veiling 117,8 miljoen...
Lees berichtNetwerk De Haan breidt uit met twee tankstations
Petrol - De Haan heeft haar netwerk aan tankstations wederom verder uitgebreid. Zowel Shell Goes als haan Hazerswoude zijn onderdeel geworden van dit groeiende familiebedrijf.
Lees berichtCoffee Fellows krijgt tweede tankstationlocatie bij ABM
Petrol – Na tankstation De Korte Duinen in Soest opent Achilles Brandstoffen Maatschappij (ABM) een tweede locatie van Coffee Fellows bij een van de tankstations. De Avia Express locatie aan de Fruitsweg in Den Haag wordt ook de tweede locatie van Coffee Fellows in de Hofstad.
Lees berichtDe Haan opent eerste Tony’s Streetfood met NIX18 fastlane
Formulenieuws – De Haan Minerale Oliën heeft in Tilburg de eerste Tony’s Streetfood locatie geopend met een zogenaamde NIX18 fastlane. Bij de NIX18 fastlane kunnen klanten contactloos rookwaren bestellen. Een leeftijdscheck voor de rookwaren vindt bij de bestelzuil plaats middels gezichtsanalyse.
Lees berichtWelkombijKlok over naar De Haan Minerale Oliën
Servicestation – Het bekende Shell-station WelkombijKlok in Hoogeveen wordt verhuurd aan De Haan Minerale Oliën. Volgens eigenaar en BETA-voorzitter Ewout Klok past zijn tankstation qua filosofie het best bij de formule van De Haan. Het tankstation van Klok bestaat dit jaar zestig jaar.
Lees bericht