Cunera Vlaar wordt nieuwe CEO Sodexo Nederland
_768_768_90.jpg)
Benoeming - Cunera Vlaar is benoemd tot de nieuwe CEO Sodexo Nederland. Zij volgt per 1 februari Robert Claasen op die deze functie op interim basis invulde. Vaar is al 31 jaar werkzaam bij het Sodexo in verschillende functies in binnen- en buitenland. Meest recentelijk was zij CEO Energy & Resources Europa.
Volgens Ulf Wretskog, Executive Vice President Continental Europe past Cunera perfect bij het profiel en heeft zij een ijzersterk trackrecord. “Haar ervaring als CEO, sterke commerciële gevoel en betrokkenheid bij grote en internationale klanten maken dat we zeer content zijn met haar op deze positie.” Vlaar zelf over de benoeming: “Sodexo is in Nederland een steeds sterkere naam als partner voor het brede pakket facilitaire diensten. Werknemers hebben meer dan ooit behoefte aan autonomie en flexibiliteit en tegelijkertijd is er een toenemende behoefte aan verbinding met hun werkgever en collega’s. Veel organisaties zijn dan ook bezig om hun werkomgeving aan te passen. Met onze mensgerichte aanpak, sterke focus op duurzaamheid en een integraal pakket aan oplossingen voor hybride en flexibele manieren van werken zijn wij daarvoor dé partner.”
In Nederland verzorgt Sodexo met circa 2.200 medewerkers het volledige scala aan facilitaire diensten voor het bedrijfsleven, industrie, overheidsdiensten, ziekenhuizen en offshore-installaties. Van catering, receptie, onderhoud en schoonmaak tot aan integraal facility management.
Bron: Sodexo/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
‘Meer flexibelere kantoorbezetting lukt met verleiden’
Onderzoek – 44% van de hybride werkende kenniswerkers is te verleiden om op een andere dag naar kantoor te komen dan ze nu doen. Daarmee kunnen piekmomenten op kantoor worden voorkomen. De piekdagen op kantoor zijn nu maandag, dinsdag en donderdag terwijl woensdag en vrijdag het minst populair zijn. Medewerkers zijn vooral goed te verleiden met een gratis lunch of diner op...
Lees berichtRecordaantal van 45.000 pakketten voor de voedselbank
Voedselbanken – Vier dagen lang pakken honderden medewerkers van Unilever, voor het twaalfde jaar op rij pakketten in voor de Voedselbank. Dit jaar wordt een recordaantal van 45.000 pakketten samengesteld, met behulp van een aantal partners.
Lees berichtSodexo met gebaarista aan de slag in EDGE Amsterdam West
Catering – Sodexo verzorgt de koffiebar, restaurantservices, evenementenvoorziening, banqueting, de receptie en het servicepunt in het recentelijke geopende klimaatneutrale pand EDGE Amsterdam West. Dit pand is na een drie jaar durende renovatie één van de duurzaamste gebouwen van Europa.
Lees berichtGedetineerden kunnen bij Sodexo ook zelf koken
Catering – Sodexo gaat het eten en drinken verzorgen op vijf DJI-locaties in Noord Nederland. Het gaat om de Dienst Justitiële Inrichtingen in Almelo, Leeuwarden, Veenhuizen, Zwolle en ter Apel. Gedetineerden krijgen onder andere de mogelijkheid om zelf te koken met verse producten.
Lees berichtCompass samen met Belgische Tasties in onbemande catering
Samenwerking – Het beursgenoteerde Compass Group gaat samen met het Belgische Tasties zich richten op onbemande catering. Gezamenlijk willen de bedrijven de komende drie jaar maar liefst vierhonderd slimme koelkasten op basis van RFID-technologie in de Benelux plaatsen.
Lees berichtSodexo start selfservice concept Modern Market
Bedrijfscatering – Modern Market heet het 24/7-concept van Sodexo. Het bedrijf speelt met het modulaire selfservice-concept in op de veranderende wijze van werken binnen bedrijven en de rol van eten en drinken daarbinnen.
Lees bericht