De Haan kiest eigen weg in food en tabak


De Haan wil het Tony's concept doorontwikkelen en daarin vrijheid in handelen en denken en kiest daarom een eigen weg

Tankstation - De Haan Minerale Oliën (DHMO) verruilt als groothandel Lekkerland in Son voor Sligro. Ondanks de succesvolle langdurige samenwerking met Lekkerland, laat De Haan weten ervoor gekozen te hebben om per 1 februari 2025 de samenwerking aan te gaan met groothandel Sligro in Veghel. De Haan ziet Sligro de komende jaren als strategische partner die zal ondersteunen bij het doorontwikkelen van hun Tony’s foodconcept met onder andere onderscheidende Tony’s Toppers. Dit zijn kwalitatief goede en onderscheidende producten waar klanten voor terugkomen.

Sligro levert per 1 januari 2025 geen tabak meer, voor de levering van rookwaren kiest de Haan voor directe levering van PMI en JTI. Deze keuze brengt naast een goede deal ook de vrijheid in het maken van eigen keuzes. De volledige transparantie betreft de afspraken en daarmee weer aan het stuur zitten, is een zwaarwegende reden. Voor onder andere de rest van het tabaksassortiment is de samenwerking aangegaan met FOOX. Als familiebedrijf hecht De Haan veel waarde aan vrijheid in handelen en denken. Met deze keuzes is er rekening gehouden met de strategie en de te behalen doelstellingen.

(Meer over de nieuwe strategie van De Haan in een interview met @FoodClicks in de printeditie die binnenkort verschijnt)

Bron: @FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Tankstations zien retailfunctie verder toenemen

Tankstations – Brasserie Zuiderzoet in Zeewolde vormde woensdag 12 maart het toneel van zo’n 65 personen uit de wereld van tankstations om zich te oriënteren op de toekomst. Doel van de bijeenkomst van organisatie Drive, voorheen Beta, was de tankstations toekomstbestendiger maken.

Lees bericht



Tango en Bakker Bart gaan samen tankshop opzetten

Formulenieuws – Tango slaat een nieuwe koers in met een innovatief concept voor haar tankstations, ontwikkeld in samenwerking met Bakker Bart. Het eerste nieuwe station opent dit jaar in Deventer en biedt een eigentijds foodconcept met verse broodjes en kwaliteitskoffie, geserveerd in een comfortabele setting waar bezoekers kunnen werken of ontspannen. Dat laat de tankstationformule weten.

Lees bericht

Tamoil opent eerste T-Energy station met Flocafe in Rotterdam

Tankstation - Tamoil heeft woensdag de deuren geopend van een moderne energy hub aan de Boezembocht 45 (nieuwe industrieterrein bij de Bosdreef) in Rotterdam. De energy hub heeft ook een eigen naam gekregen, namelijk T-Energy Nieuw Kralingen. Onderdeel van de veranderingen op de locatie is de shop. Ook die is nieuw en draagt de naam Flocafe Espresso Room.

Lees bericht


Nieuwe versie van onbemande shop Fastned

Tankstation – Fastned heeft woensdag een nieuwe versie geopend van een onbemande shop. De onbemande winkel van Fastned is gevestigd in het Duitse Kinding Altmühltal. De winkel heeft een beperkt assortiment frisdranken, koffie en snacks, maar biedt een comfortabele lounge om te wachten tijdens het opladen en een nette toiletgroep.

Lees bericht

De Haan breidt Tony’s netwerk uit met Wouwse Tol

Tankstation - De Haan Tankstations laat weten dat het netwerk verder is uitgebreid met een nieuw bemand tankstation. Het gaat om het voormalige Total Energies tankstation aan de A58 in Bergen op Zoom. De locatie omgetoverd tot een moderne Shell locatie met het Tony’s Street Food concept.

Lees bericht



© 2025 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid