De Nieuwe Keuken Event wil chefs samenbrengen en inspireren
Event - Food Reporter, onderdeel van Bidfood, wil met het De Nieuwe Keuken Event chefs samenbrengen om ideeën te delen voor een duurzamer voedselsysteem. Het event, dat maandag plaats vond, moet chefs inspireren en verbinden en aanzetten na te denken over de toekomst van de professionele keuken.
Volgens Food Reporter staat het huidige voedselsysteem op een keerpunt. De noodzaak voor een toekomstbestendig systeem groeit, en de rol van dierlijke producten ligt onder een vergrootglas. Het zijn onderwerpen die leven, maar veel chefs weten nog niet goed hoe daar invulling aan te geven. Food Reporter heeft daarom een community van chefs en foodprofessionals bij elkaar gebracht tijdens het De Nieuwe Keuken Event. Om samen te onderzoeken, geïnspireerd te worden, te spreken en te discussiëren over de toekomst van de keuken.
Tijdens het De Nieuwe Keuken Event heeft Food Reporter mensen uit de branche bij elkaar gebracht om te inspireren en kennis te delen. Experts zoals Chef Bas van Kranen van restaurant Flore en worstenmaker & chef Samuel Levie hebben hun ervaringen en inzichten gedeeld over hoe zij omgaan met de uitdagingen van een duurzaam voedselsysteem.
Start
Het De Nieuwe Keuken Event is de aftrap van een grotere zoektocht die zich richt op de toekomst van de keuken en de rol van dierlijke en lokale producten daarin. Een zoektocht die zich uit in een videoserie, magazines en events. ‘Door samen te werken, bij elkaar te komen, te discussiëren en elkaar te inspireren, kunnen we de nodige stappen zetten naar een meer duurzaam en toekomstig voedselsysteem,’ aldus Vivian Bruinsma van Food Reporter.
Bron: Bidfood/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Bidfood Media Services sluit mediadeal met Food Inspiration
Groothandel - Bidfood Media Services (BMS), het commerce medianetwerk van Bidfood, is een preferred mediapartnership aangegaan met Food Inspiration. Met de samenwerking breidt BMS zijn omnichannel media-aanbod verder uit.
Lees berichtBidfood lanceert campagne met meezinghit voor chauffeurs
Actie - Bidfood start een landelijke wervingscampagne om nieuwe vrachtwagenchauffeurs aan te trekken. In plaats van een traditionele campagne over arbeidsvoorwaarden kiest de online groothandel voor foodprofessionals voor een creatieve aanpak waarin werkplezier en trots centraal staan.
Lees berichtSpicy-smaken voeren de boventoon op Horecava
Vakbeurzen - De Horecava is ten einde en daarmee de aftrap van het horecajaar 2026een feit. Leveranciers hebben weer hun best gedaan om met de broodnodige vernieuwingen te komen en ondernemers te inspireren met nieuwe combinaties of betere presentaties.
Lees berichtMilram toont gesuikerde lactosevrije slagroom tijdens Horecava
Introductie - Tijdens de Horecava in de Amsterdamse RAI introduceert Milram als eerste bedrijf een gesuikerde, lactosevrije slagroom voor de foodservicemarkt. Met deze innovatie zet het van oorsprong Duitse zuivelmerk, dat sinds vorig jaar actief is in Nederland, een nieuwe standaard binnen de slagroomcategorie.
Lees berichtSligro is de meest duurzame groothandel van 2025
Groothandel - De Sustainable Development 400 (SD400), een uitgave van MT/Sprout, geef een overzicht van de voorlopers van het Nederlandse bedrijfsleven op het gebied van duurzaam ondernemen. In de ranglijst voor categorie ‘Groothandel’ staat Sligro nummer één.
Lees berichtBidfood blijft tot en met 2028 Founding Partner van Gastvrij Rotterdam
Vakbeurzen - Horecagroothandel Bidfood blijft ook de komende drie jaar nauw verbonden aan Gastvrij Rotterdam. Het bedrijf heeft zijn partnership met de horecavakbeurs verlengd voor de edities tot en met 2028. Bidfood is al sinds de eerste editie in 2013 een vaste pijler onder het evenement.
Lees bericht