EG Group opent Burger King en eerste Starbucks met drive-thru


Eerder opende EG Group ook een Burger King-locaties in Beesd

Formulenieuws – Het Europese tankstation- en foodservicebedrijf EG Group heeft op bedrijventerrein Prisma in Bleiswijk een nieuwe Burger King en Starbucks geopend. Beide restaurants zijn te vinden op een foodcourt aan de N209.

De locatie van de Starbucks is uniek in Nederland, omdat het de eerste vestiging is met een drive-thru. Liefhebbers van de Starbucks-koffie en aanverwante producten kunnen die vanuit hun auto bestellen. Voor EG Group is het de achtste locatie van het koffiemerk.

BK Crown Café

De nieuwe Burger King die op het foodcourt in Bleiswijk wordt geopend, is de elfde fastfoodlocatie voor de EG Group. Naast een drive-thru biedt deze Burger King ook het koffieconcept BK Crown Café, waar verschillende soorten koffie worden geserveerd. Nederland telt nog maar acht van deze koffieconcepten.

EG Group is franchisenemer van de merken en locaties. Veel van die vestigingen zijn gekoppeld aan de ESSO- of Texaco-tankstations die EG Group exploiteert, maar er zijn ook zogenaamde standalone-locaties. EG Group werkt internationaal met een groot aantal merken samen. Veel van die merken zijn ook internationaal actief, maar worden regelmatig ook landelijk ingezet. In Nederland werkt EG Group ook samen met de merken KFC en Subway.

Bron: @FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws



Starbucks en Old Amsterdam komen met Toasties

Introductie -  Starbucks en Old Amsterdam lanceren samen een nieuw lunchgerecht: Old Amsterdam Toasties. Consumenten in Nederland en België van de koffieketen kunnen vanaf dinsdag het lunchgerecht met de kenmerkende Old Amsterdam Kaas in twee variaties bestellen.

Lees bericht

Van Staveren opent in Dronten derde Jitha’s Deli

Formulenieuws – Van Staveren heeft in Dronten deze week een derde locatie geopend van Jitha’s Deli. De opening werd verricht door algemeen directeur en naamgever Jitha van Staveren en foodspecialist Jeroen van de Meijs, die verantwoordelijk is voor de implementatie van het foodconcept Jitha’s Deli.

Lees bericht

Tabaksverkoop vertoont dalende trend bij petrolkanaal

Analyse - Omzet rookwaren bij tankstations stijgt fors ten opzichte van vorig jaar, maar vertoont de laatste maanden de dalende trend zoals we die van de afgelopen jaren kennen. Ook de verkoop van fris in combinatie met tabak daalt met de trend mee, net zoals andere items dat door de tabaksklant wordt verkocht.

Lees bericht



Coöperatie Peut de Vrije Pomp bestaat 10 jaar

Tankstations – Het eerste station onder de naam Peut de Vrije Pomp opende 10 jaar geleden in Moordrecht. BP-ondernemer Pieter van Gennip was de eerste van een groep vrije ondernemers die zich los wilde maken van de contracten van de grote oliemaatschappijen en zodoende een nieuwe keten begon onder de naam Peut. Inmiddels bestaat de groep 10 jaar.

Lees bericht



© 2025 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid