Ernest van de Voort Managing Director ai bij La Place
_537_768_90.jpg)
Benoeming – Ernest van de Voort is benoemd als Managing Director ad interim bij La Place restaurants. Hij volgt daarmee de vertrekkende algemeen directeur Alice Theunissen voorlopig op. Dit is woensdag bekend gemaakt.
Van de Voort heeft een lange staat van dienst in de foodervicemarkt. Zo werkte hij in verschillende functies voor onder andere Kwalitaria van ffc, was hij senior Manager Food EMEA bij Starbucks en was hij directeur Marketing & Concepts bij Albron, waar hij onder meer The Green House opzette. Recent vervulde hij de functie van Algemeen Directeur bij Fresh Salmon Farming Europe. Deze functie vervulde hij ook ad interim.
Joint venture
Jumbo heeft recent het voornemen uitgesproken om La Place te verzelfstandigen in een joint venture met Vermaat. Als gevolg van dit besluit vinden er binnen La Place diverse wijzigingen plaats. Zo wordt de pilot tussen La Place en HEMA begin augustus beëindigd en is ook algemeen directeur Alice Theunissen bij de restaurantketen vertrokken. Zij gaat de functie van algemeen directeur SSP Nederland vervullen. De plek van Theunissen wordt nu ad interim ingevuld door Van de Voort.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Jumbo op zoek naar nieuwe CEO na aankondiging vertrek Ton van Veen
Supermarkt - Koninklijke Jumbo Food Groep moet op zoek naar een nieuwe CEO, nu de huidige CEO, Ton van Veen, heeft besloten Jumbo binnen enkele maanden te gaan verlaten. Nog voor het van het jaar wil Van Veen zijn functie neerleggen.
Lees berichtVeel retailers worstelen met onderscheidend vermogen
Onderzoek – Veel retailers hebben moeite met het creëren van onderscheidend vermogen en een sterke en loyale fanbase. Dat blijkt uit onderzoek dat elke twee jaar wordt uitgevoerd door Q&A Retail. Slechts 11% van de retailers wordt door consumenten op alle fronten goed beoordeeld.
Lees berichtJanneke Rutten eerste nominatie Wijnvrouw 2025
Verkiezing - Janneke Rutten werd tijdens een nieuwjaarsborrel op de vakbeurs Wine Professional in de RAI Amsterdam gepresenteerd als eerste titelkandidaat voor de Wijnvrouw van het Jaar 2025.
Lees berichtRobert ten Brink speelt rol in kerstcommercial Jumbo
Supermarkt - Hoe je de feestdagen ook doorbrengt, het gaat erom dat je samen bent en kunt genieten. Die boodschap stelt familiebedrijf Jumbo Supermarkten centraal in haar nieuwe kerstcampagne.
Lees berichtBas Roelofs volgt Eric Bras op bij Signature Foods
Persoonlijk - Erik Bras gaat terugtreden als ceo van Signature Foods, een bedrijf met de merken Johma, Heks’nkaas en Topking in Nederland. Begin volgend jaar zal hij worden opgevolgd door Bas Roelofs en Herman de Boer als cfo. Dat meldt FoodPersonality op basis van een brief van Bras aan relaties.
Lees berichtJumbo introduceert naast Jumbo’s ook Smaakmakers
Supermarkt – Naast de eerder geïntroduceerde productlijn onder Jumbo’s introduceert de supermarktketen nu Smaakmakers. De nieuwe productlijn van 44 innovatieve productenkomt te liggen de ruim 700 winkels in Nederland en België.
Lees bericht