Ernest van de Voort Managing Director ai bij La Place


Ernest van de Voort nieuwe Managing Director bij La Place restaurants

Benoeming – Ernest van de Voort is benoemd als Managing Director ad interim bij La Place restaurants. Hij volgt daarmee de vertrekkende algemeen directeur Alice Theunissen voorlopig op. Dit is woensdag bekend gemaakt.

Van de Voort heeft een lange staat van dienst in de foodervicemarkt. Zo werkte hij in verschillende functies voor onder andere Kwalitaria van ffc, was hij senior Manager Food EMEA bij Starbucks en was hij directeur Marketing & Concepts bij Albron, waar hij onder meer The Green House opzette. Recent vervulde hij de functie van Algemeen Directeur bij Fresh Salmon Farming Europe. Deze functie vervulde hij ook ad interim.

Joint venture

Jumbo heeft recent het voornemen uitgesproken om La Place te verzelfstandigen in een joint venture met Vermaat. Als gevolg van dit besluit vinden er binnen La Place diverse wijzigingen plaats. Zo wordt de pilot tussen La Place en HEMA begin augustus beëindigd en is ook algemeen directeur Alice Theunissen bij de restaurantketen vertrokken. Zij gaat de functie van algemeen directeur SSP Nederland vervullen. De plek van Theunissen wordt nu ad interim ingevuld door Van de Voort.

Bron: @FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

HEMA volledig overgenomen door Van Eerd-familie

Overname - De investeringsmaatschappij Mississippi Ventures, het vehikel van de Van Eerd-familie (bekend van supermarktketen Jumbo, red.), neemt de resterende 50 % van de aandelen van HEMA over van investeerder Parcom. Daarmee is HEMA vanaf 2025 weer volledig in handen van de familie van Eerd.

Lees bericht



XXL Nutrition doorbreekt grens van 100 miljoen euro omzet

Sportvoeding - XXL Nutrition, marktleider in sportvoeding en -supplementen in de Benelux, heeft een nieuwe mijlpaal bereikt. Het bedrijf uit Deurne doorbreekt de grens van 100 miljoen euro jaaromzet. De omzet stijgt dit jaar met 25 tot 30 procent, waarmee het sportmerk opnieuw sterke groei laat zien.

Lees bericht



Jumbo beëindigt samenwerking met Everest en Epic Partners

Supermarkten - Jumbo Supermarkten stopt per eind 2025 met de samenwerking met de internationale inkooporganisaties Everest en Epic Partners voor A-merkproducten. Hoewel de retailer terugkijkt op een waardevolle periode, kiest Jumbo voor een nieuwe koers waarbij de inkoop van A-merken dichter bij de organisatie zelf wordt georganiseerd.

Lees bericht

Nick Toet en La Place lanceren Nick’s Noedels

Formulenieuws - Restaurantketen La Place heeft in samenwerking met foodcreator Nick Toet een nieuw gerecht op het menu gezet: Nick’s Noedels. Het noedelgerecht kwam als winnaar uit de online serie Kritische Koters, waarin een panel van kinderen de rol van jury vervulde.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid