Formule De Pizzabakkers wil dit jaar flink uitbreiden
_1080_720_90.jpg)
Formulenieuws - De formule De Pizzabakkers wil dit jaar nog flink gaan uitbreiden in aantal locaties. De Italiaanse pizzarestaurant-keten zal nieuwe vestigingen openen in verschillende steden door het hele land.
Naast uitbreiding van het aantal locaties zal De Pizzabakkers ook haar interieur vernieuwen en een nieuwe, eigentijdse stijl introduceren. Met de uitbreiding van het aantal vestigingen is De Pizzabakkers op zoek naar nieuwe franchisenemers om haar groei voort te zetten.
Het vernieuwde interieur krijgt een moderne, warme en gezellige sfeer. Er wordt gebruik gemaakt van duurzame en stoere materialen en de inrichting zal zich richten op het gevoel van samenzijn, wat past bij het idee achter De Pizzabakkers, waar samen genieten van pizza’s centraal staat. "We zijn ontzettend blij dat we dit jaar weer kunnen uitbreiden en ons vernieuwde interieur kunnen presenteren aan onze gasten," aldus mede-eigenaar en oprichter Siang-Lan Go.
De Pizzabakkers, opgericht in 2009, staat bekend om zijn authentieke pizza in Romeinse stijl en verse ingrediënten. De formule telt meer dan 30 locaties in Nederland.
Bron: De Pizzabakkers/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Drie favoriete gerechten in één My Domino’s Box
Introductie – Pizzaketen Domino's introduceert de My Domino's Box: een eenpersoons box met ruimte voor een mini-versie van je favoriete pizza en twee bijgerechten. De box is naar eigen smaak samen te stellen. Volgens Domino’s zijn er op die manier honderden mogelijke combinaties mogelijk.
Lees berichtDomino’s lanceert e-bike met ‘slimme oven’ achterop
Formulenieuws - Domino’s komt als bezorgdienst met een nieuw type bezorging. De pizzaformule introduceert de Domino’s DxB, een e-bike met ingebouwde pizza-oven die de pizza gedurende de rit op precies de juiste temperatuur van 68 graden houdt.
Lees berichtNew York Pizza bestaat 30 jaar en opent 300ste vestiging
Formulenieuws – Nederlands grootste pizzaketen, New York Pizza, viert een dubbele mijlpaal: op 29 december is de opening van haar 300ste vestiging in Nederland in het jaar dat de keten 30 jaar bestaat.
Lees berichtBij SUGO Pizza wordt plantaardig de nieuwe standaard
Formulenieuws - SUGO Pizza, bekend vanwege de vierkante pizza al taglio, zet deze maand een nieuwe koers uit. Waar voorheen de vegan gerechten werden aangegeven op de kaart, wordt voortaan achter gerechten met dierlijke producten een markering geplaatst.
Lees berichtDrie nieuwe horecabedrijven in Almere Centrum
Horeca – Drie nieuwe horecabedrijven hebben zich recent gevestigd in Almere Centrum. Het gaat om een nieuwe vestiging van De Pizzabakkers, de Indiaase van Kessariya en plant-based superfoodbedrijf Copper Branch.
Lees berichtDe Pizzabakkers wil groeien naar 50 vestigingen in 2024
Formulenieuws - De Pizzabakkers verwacht tot en met 2024 met 20 vestigingen te groeien tot 50 vestigingen. De formule is de afgelopen jaren doorontwikkeld, waardoor een verdere uitrol mogelijk is.
Lees bericht