Frans van Engelen volgt Arjen van Strien op bij Hak
_1080_1320_90.jpg)
Benoeming - Frans van Engelen (37) start per 18 maart als nieuwe commercieel directeur van groente- en peulvruchtenfabrikant Hak. Van Engelen volgt Arjen van Strien op, die deze rol ruim tien jaar heeft vervuld. Ook treedt Van Engelen toe tot de directie van Hak.
Van Engelen heeft de afgelopen jaren brede ervaring opgedaan binnen de FMCG Food-branche bij onder meer FrieslandCampina en Mars. Bij FrieslandCampina was hij de afgelopen vier jaar werkaam, waarvan de laatste twee jaar in de rol van customer development director. In deze functie gaf hij leiding aan het commerciële team dat verantwoordelijk was voor Albert Heijn, Aldi en Lidl. Ook deed hij binnen deze organisatie ervaring op met een breed scala aan duurzaamheidsvraagstukken. Vóór FrieslandCampina werkte hij zeven jaar bij Mars.
Bron: HAK/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Koen Slippens gekozen tot FoodManager van het Jaar
Verkiezing - Op het Nationaal Food Congres is Koen Slippen, ceo van Sligro Food Group, uitgeroepen tot FoodManager van het Jaar. Het is voor het eerst dat de titel toevalt aan een manager uit het foodservicekanaal.
Lees berichtHAK en Turff gaan studenten inspireren zelf te koken
Studenten – Afhaalmaaltijden zijn in trek bij uitwonende studenten. Zo’n 40 procent bestelt minimaal een keer per week eten. Het gaat dan vaak om pizza, sushi of een kapsalon. Ook geeft 35 procent van de studenten meer uit aan kant-en-klaarmaaltijden. Omdat deze maaltijden vaak te weinig groenten bevatten, slaan HAK en studenten-startup Turff de handen ineen om studenten vaker een maaltijd zelf...
Lees berichtJoeske Geboers nieuwe HR-directeur Sodexo Nederland
Benoeming - Joeske Geboers is de nieuwe HR-directeur van Sodexo Nederland. Hiervoor was zij HR Director EMEA bij Driscoll’s en vervulde zij leidende HR-functies bij o.a. FrieslandCampina, Heinz en Starbucks Coffee.
Lees berichtVan Renterghem nieuwe Operationeel Directeur bij HAK
Benoeming - Janneke van Renterghem (37) start per 29 augustus als nieuwe Operationeel Directeur van groente- en peulvruchtenfabrikant HAK en treedt ook toe tot het Management Team . Zij volgt in deze functie Koos van Leeuwen op, die deze rol ruim elf jaar heeft vervuld en in totaal 47 jaar in dienst was bij HAK.
Lees berichtMars neemt Kellanova (Kellogg’s/Pringles) over
Overname - De overname door Mars van Kellanova, het vorig jaar van Kellogg’s afgesplitste voedingsbedrijf, is een megaovername. Het is één van de grootste overnames in de foodsector sinds jaren. Mars betaalt $ 35,9 miljard dollar, omgerekend zo’n € 32,5 miljard, voor het bedrijf met merken als Kellogg’s en Pringles.
Lees berichtShell Café introduceert ijskoffies met Lattiz
Introductie – Shell en FrieslandCampina werken met het merk Lattiz al lange tijd samen. Samen zorgen zij voor miljoenen kopjes koffie langs de weg. Die samenwerking wordt nu uitgebreid met de introductie van ijskoffie met de Lattiz, het systeem dat zorgt opschuimmelk.
Lees bericht