Frites Atelier opent pop-up in Amsterdam bij Café Jopie
Formulenieuws - Amsterdam heeft er tijdelijk een nieuwe culinaire hotspot bij. Afgelopen zaterdag opende het Frites Atelier een pop-uplocatie bij Café Jopie aan de Johan Cruijff Boulevard. Het is de eerste keer dat het premium frietconcept neerstrijkt in de hoofdstad. De opening viel samen met de start van de concertreeks van Harry Styles in de Johan Cruijff ArenA.
Met de tijdelijke vestiging richt Frites Atelier zich op het grote publiek dat het ArenA-gebied bezoekt voor concerten en evenementen. De pop-up komt in Café Jopie, een horecalocatie die bekendstaat als ontmoetingsplek voor bezoekers van het gebied. Volgens het bedrijf past de dynamiek van de locatie goed bij de uitstraling van het merk.
Frites Atelier, dat eerder vestigingen opende in onder meer Antwerpen, Gent, Brussel, Londen en Roosendaal, zet met de Amsterdamse pop-up een volgende stap in zijn uitbreiding. Het concept staat bekend om premium frietgerechten en luxe snacks. klanten kunnen onder meer kiezen voor de Parmesan & Basil Frites Special, geserveerd met verfijnde sauzen. Ook staan de Creamy Cheese Croquette en de Shrimp Royale Croquette op het menu.
De pop-up blijft in ieder geval gedurende de concertreeks van Harry Styles geopend. Een verlenging wordt nog overwogen.
Bron: Frites Atelier/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
REBORN koopt Auberge de Kieviet in Wassenaar
Horeca - Projectontwikkelaar REBORN heeft hotel-restaurant Auberge de Kieviet in Wassenaar overgenomen. Met de aankoop wil het bedrijf het monumentale pand, dat al zes jaar leegstaat, herontwikkelen tot een luxe hotel-restaurant.
Lees berichtDe Kuyper lanceert Batched Spritz-cocktails voor de horeca
Introductie - Koninklijke De Kuyper breidt zijn cocktailassortiment voor de horeca uit met een nieuwe Batched Spritz-range. De cocktails komen in de varianten Elderflower Spritz en Limoncello Spritz in Nederland, verkrijgbaar in een fles van 100 cl en een 20-liter KeyKeg. Daarnaast wordt een Orange Spritz gelanceerd, exclusief in KeyKeg-formaat.
Lees berichtKhova lanceert prestatieplatform voor retail en horeca
Platform – Khova introduceert een nieuw prestatieplatform dat operationele data vertaalt naar concrete acties voor medewerkers en managers in de retail- en hospitalitysector. Het platform is ontwikkeld voor organisaties met meerdere locaties en moet bijdragen aan een consistente uitvoering op de werkvloer.
Lees berichtRalf Benda wordt nieuwe voorzitter van KHN
Benoeming - Ralf Benda wordt per 1 september 2026 de nieuwe voorzitter van Koninklijke Horeca Nederland (KHN). Hij volgt Marijke Vuik op, die sinds 1 juli voorzitter is van MKB-Nederland. De Ledenraad van KHN heeft unaniem ingestemd met de benoeming. De officiële overdracht vindt in augustus plaats.
Lees berichtOnzekerheid rond zzp-regels raakt bijverdiende jongeren in horeca
Onderzoek - De aanhoudende onduidelijkheid over de regels rond de inhuur van zzp'ers begint ook de horeca te raken. Uit een peiling van platform YoungOnes onder 396 bijverdienende freelancers blijkt dat bijna de helft minder werk of terughoudende opdrachtgevers ervaart door de discussie over schijnzelfstandigheid.
Lees berichtThe Albus Group neemt Strand 22 in Almere over
Overname - The Albus Group neemt per 1 juli de exploitatie over van Strand 22 aan de Esplanade in Almere. Met de overname breidt het familiebedrijf Van der Meer, bekend van The Albus Hotel en Senses Restaurant in Amsterdam en Restaurant Bakboord in Almere Haven, zijn horecaportefeuille verder uit.
Lees bericht