HOLYSHOT lanceert twee premium juice shots


Introductie – HOLYSHOT, een nieuw merk van het frisdranken- en snackplatform D-drinks, lanceert een tweetal nieuwe shots. De shots in de smaken Ginger Turmeric en Ginger Lemon zijn nieuw op de Nederlandse markt en richten zich op de consument die voor gemak én gezond gaat.

De biologische shots van HOLYSHOT zijn rijk aan vitamines & antioxidanten en zorgen voor boost voor het immuunsysteem, volgens D-drinks. De shots bevatten geen toegevoegde suikers en zijn verkrijgbaar in 60ml recyclebaar glas. De twee varianten hoeven ook niet gekoeld te staan en zijn daarmee langer houdbaar dan de gekoelde alternatieven, wat zorgt voor minder derving.

De shots zijn onder andere verkrijgbaar bij Hanos, Udea (vanaf week 8), Odin en Five Star Trading Holland.

D-drinks

D-drinks is een platform voor natuurlijke dranken en snacks. De afgelopen 11 jaar bouwde D-drinks Group aan een uitgebreid, groeiend distributienetwerk in België, Nederland, Luxemburg en Frankrijk. Inmiddels levert het bedrijf aan alle kanalen in de markt.

Bron: @FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Restaurant ’t Havenmantsje wint HANOS gouden koksmuts

Wedstrijd - Ruben van Zanten en Pascal Poldervaart van Restaurant ’t Havenmantsje uit Harlingen zijn de winnaars van de HANOS Gouden Koksmuts 2025. Tijdens de finale van het NK Koken op de Horecava streden de deelnemers om de winst. De finalisten waren: Restaurant de Tramhalte, Marco Culinair, Restaurant ’t Havenmantsje, Landgoed het Roode Koper en Restaurant Basliek*.

Lees bericht


HANOS wil verduurzamen en niet alleen het assortiment

Groothandel – Achter de schermen is horeca groothandel HANOS volop bezig met het verduurzamen van het bedrijf. Maar omdat de groothandel niet zo vaak naar buiten treedt, is dat lang niet voor iedereen zichtbaar. Aileen Jones van HANOS en de groothandel zelf willen daarin verandering brengen. Waarom? Omdat je best mag laten zien wat je als bedrijf doet voor je klanten...

Lees bericht


Eberhardjes verbinden Amsterdam tijdens jubileumjaar

Actie – Eberhardjes, - de koekjes die vernoemd zijn naar voormalig burgemeester Eberhard van der Laan, krijgen een prominente rol in de viering van het jubileumjaar waarin Amsterdam 750 jaar bestaat. De koekjes die bedoeld zijn om verbinding aan te gaan in Amsterdam worden op diverse plaatsen aangeboden en krijgen een speciale verpakking.

Lees bericht


HANOS SHOP plaatst eerste twee bestelzuilen

Groothandel - Groothandel HANOS heeft in de vestigingen in Zwolle en Apeldoorn de eerste twee bestelzuilen geplaatst. Op de locaties kunnen bestellingen in het non-food assortiment worden gedaan, die op elk gewenst adres geleverd kunnen worden.

Lees bericht




© 2025 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid