Jan Zandbergen Group en Udea samen in bio-vlees ‘Lebon’
Samenwerking - Udea heeft gekozen voor Jan Zandbergen Group als vaste leverancier voor biologisch vlees. Het vlees zal onder de naam ‘Lebon’ worden verkocht.
Aan de samenwerking van beide partijen is een gedegen kennismaking vooraf gegaan. Beide partijen hebben elkaar gevonden in duurzaamheidsvisie, transparantie en het hele ketenverhaal. ‘Lebon’ komt in de schappen te liggen van Ekoplaza en Marqt, de formules die onder moedermaatschappij Udea vallen.
Met het merk willen Jan Zandbergen Group en Udea de klanten meenemen van boer tot bord. Het assortiment bestaat uit rundvlees afkomstig van vleesveeboerderijen uit de Belgische Ardennen, varkensvlees en kalfsvlees uit Nederland en lamsvlees uit Ierland. Het gehele aanbod is biologisch en SKAL-gecertificeerd.
Keten kringloop
Onderdeel van de samenwerking is ook dat naar een groter geheel in de keten gekeken wordt. Verschillende biologische leveranciers en Udea gaan deels circulair werken, zo kan de reststroom van de ene partner, een andere partner wellicht goed benutten.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Udea-worstenbroodje winnaar Bio-product tijdens Netwerkdiner
Bijeenkomst – Tijdens het jaarlijkse Bio-Netwerkdiner, georganiseerd door BioNederland, kwamen op 5 juni ruim 200 professionals uit de biologische keten bijeen in de Prodentfabriek in Amersfoort. De avond bood inspiratie, netwerkgelegenheid én erkenning voor innovaties en inzet binnen de sector.
Lees berichtBagels van Bagels & Beans in het schap bij Ekoplaza
Formulenieuws – Sinds begin mei zijn de biologische afbakbagels van Bagels & Beans verkrijgbaar bij alle negentig Nederlandse vestigingen van Ekoplaza. De bagels zijn te herkennen aan het bekende Bagels & Beans-logo op de verpakking. Daarmee krijgt het foodserviceproduct een podium binnen retail.
Lees berichtWorstmakers Brandt & Levie nu met vega Groenteworsten
Introductie - Na de introductie van de hybride worsten, nemen de Amsterdamse slagers van Brandt & Levie nu de volgende stap met hun nieuwe vegetarische Groenteworsten. Drie culinaire worsten met groente in de hoofdrol en een eigen wereldse twist: Italiaans, Aziatisch en Mexicaans.
Lees bericht‘Ekoplaza beste positionering foodretail, supermarkt slechtste’
Onderzoek – Ekoplaza heeft de beste positionering in de foodretail. Speciaalzaken positioneren zich het best en supermarkten het slechtst. Dit blijkt uit Uitblinkers Foodretail, een grootschalig onderzoek van Multiscope onder ruim 4.100 Nederlanders.
Lees berichtLeonidas uitblinker op waardestrategie ‘beste product’
Onderzoek - Leonidas-klanten geven deze chocolaterie van alle foodretailers de hoogste score op de waardestrategie ‘beste product’. Uw Slager en Ekoplaza volgen op de tweede en derde plaats. Dit blijkt uit Uitblinkers Foodretail van specialist in online marktonderzoek Multiscope onder ruim 4.100 Nederlanders.
Lees berichtKoffieketen Anne&Max over naar groothandel Udea
Formulenieuws – Fresh food & coffee café Anne&Max stapt over naar de biologische groothandel Udea. Anne&Max is daarmee de eerste landelijke koffieketen die in zee gaat met de leverancier.
Lees bericht