Jumbo opent 700ste winkel op Gelderlandplein in Amsterdam
Formulenieuws - Jumbo opende woensdag de 700 ste winkel. De Jumbo City aan het Gelderlandplein markeerde deze mijlpaal voor het Brabantse familiebedrijf. De winkel combineert de beste elementen van de reguliere Jumbo winkels en restaurantketen La Place.
De gemakswinkel speelt in op de verschillende behoeften van klanten uit de stad. Afdelingen met verse sushi’s, pizza’s en belegde brood, maar ook veel lokale producten. Daarnaast is er in deze winkel extra aandacht besteed aan biologische, ecologische en vegetarische en vegan producten. Jumbo mikt daarmee ook een beetje op het Marqt-publiek dat op Gelderlandplein redelijk vertegenwoordigd is als shopper.
De 700ste winkel werd geopend in aanwezigheid van de familie Van Eerd, CFO Ton van Veen, filiaalmanager Mike Spaans en het team van Jumbo City Gelderlandplein. De eerste honderd bezoekers kregen een bos bloemen. Bovendien worden klanten die in de openingsweek voor een bedrag vanaf 10 euro boodschappen doen (tot en met zondag 26 september) getrakteerd op een Jumbo biologische karamel zeezout chocoladereep.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Robert ten Brink speelt rol in kerstcommercial Jumbo
Supermarkt - Hoe je de feestdagen ook doorbrengt, het gaat erom dat je samen bent en kunt genieten. Die boodschap stelt familiebedrijf Jumbo Supermarkten centraal in haar nieuwe kerstcampagne.
Lees berichtBas Roelofs volgt Eric Bras op bij Signature Foods
Persoonlijk - Erik Bras gaat terugtreden als ceo van Signature Foods, een bedrijf met de merken Johma, Heks’nkaas en Topking in Nederland. Begin volgend jaar zal hij worden opgevolgd door Bas Roelofs en Herman de Boer als cfo. Dat meldt FoodPersonality op basis van een brief van Bras aan relaties.
Lees berichtJumbo introduceert naast Jumbo’s ook Smaakmakers
Supermarkt – Naast de eerder geïntroduceerde productlijn onder Jumbo’s introduceert de supermarktketen nu Smaakmakers. De nieuwe productlijn van 44 innovatieve productenkomt te liggen de ruim 700 winkels in Nederland en België.
Lees berichtKoen Slippens gekozen tot FoodManager van het Jaar
Verkiezing - Op het Nationaal Food Congres is Koen Slippen, ceo van Sligro Food Group, uitgeroepen tot FoodManager van het Jaar. Het is voor het eerst dat de titel toevalt aan een manager uit het foodservicekanaal.
Lees berichtJumbo komt met nieuw eigen merk Jumbo’s
Formulenieuws – Jumbo supermarkten komt met een nieuw eigen merk genaamd Jumbo’s. Het gaat om een breed assortiment kwaliteitsproducten die naast het bestaande huismerk van Jumbo komt te staan op de schappen.
Lees berichtMandy Korver nieuwe inkoopdirecteur Maxxam
Benoeming – Inkooporganisatie Maxxam in Ede benoemt Mandy Korver tot inkoopdirecteur. Zij zal deze rol vanaf 18 november 2024 gaan vervullen. Met haar komst is het managementteam van Maxxam weer compleet.
Lees bericht