Jumbo opent eerste Foodmarkt in Limburg


Jumbo speelt met het assortiment in op de seizoen, maar gaat ook non-food aanbieden in de Jumbo Foodmarkt in Echt

Formulenieuws - Jumbo Foodmarkt heeft haar eerste vestiging in Limburg geopend. De winkel opende in het smalste deel van Limburg, in Echt. Deze dertiende Jumbo Foodmarkt speelt in op de specifieke behoeften van het grensgebied met België en Duitsland.

De winkel onderscheidt zich met een sterk regionaal aanbod, waaronder Limburgse vlaaien van Bakker Hannen, asperges van lokale teler Van den Goor, en wijnen van Wijngoed Thorn en Wijngaard Deelgaarderberg. Ook biedt de Foodmarkt een breed assortiment speciaalbieren, verse maaltijden en producten van Jumbo’s eigen foodmerken. Ralph Bertrand, directeur Formule: “Met deze Foodmarkt bieden we een onderscheidend concept waarin lokale betrokkenheid, innovatie en betaalbaarheid samenkomen. Klanten profiteren van een breed en vernieuwend aanbod, afgestemd op de regio.”

Non-food

De winkel bevat ook de versconcepten zoals de Green Grill en Chef & Slagers, en introduceert voor het eerst non-foodproducten, waaronder huishoudelijke apparaten. Daarmee test Jumbo de verbreding van het assortiment in een fysieke winkelomgeving.

Bron: Jumbo/@FoodClicks

De winkel onderscheidt zich met een sterk regionaal aanbod, waaronder Limburgse vlaaien van Bakker Hannen
Kroketjes met het 'Limburgse zuurvlees'

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

BioMarktMeter biedt inzicht in biologische markt

Biologisch – Deze week is de BioMarktMeter gelanceerd: een nieuwe monitor die de ontwikkelingen in de Nederlandse markt voor biologische producten structureel in kaart brengt. Het initiatief van het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) wordt uitgevoerd door Wageningen University & Research WUR) en is onderdeel van het Actieplan Groei van biologische productie en consumptie 2022–2030.

Lees bericht


Goedkopere producten uit Duitsland bij Picnic verkrijgbaar

Websuper – Ruim twee jaar nadat online supermarkt Picnic meldde dat veel producten in Duitsland aanzienlijk goedkoper zijn dan in Nederland, start het bedrijf een nieuwe campagne. In de bestelapp zijn vanaf deze week ongeveer vijftig populaire producten verkrijgbaar die goedkoper in Duitsland zijn ingekocht.

Lees bericht


Jumbo viert Pasen maar wil ook nieuwe formule tonen

Formulenieuws – In het weekend voorafgaand aan Pasen houdt Jumbo in al haar elf Jumbo Foodmarkten in Nederland een grote paasproeverij: ‘Proef Pasen’. In het weekend van 11 en 12 april kunnen klanten tal van verse paasheerlijkheden proeven en inspiratie opdoen voor een feestelijk Paasweekend samen, want Pasen vier je samen zoals de tv-commercial van Jumbo uitdraagt. Jumbo heeft meer dan 350 paasproducten voor...

Lees bericht



Jumbo brengt plantaardige yoghurt van Nederlandse soja

Introductie – De foodservicebedrijven hadden al plantaardige yoghurt van Nederlandse bodem, maar nu komt het product ook in meer dan 300 winkels van Jumbo. De supermarktketen is daarmee de eerste supermarktketen die met plantaardige yoghurtvariaties komt, geproduceerd door De Nieuwe Melkboer uit Enschede.

Lees bericht



© 2025 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid