Medeoprichter Maurits Tofhur vertrekt bij Join Program


Maurits Tofhur gaat samen met Jan Willem van de Sande zich meer richten op Hospitalityconcepten / Foto bij: Linkedin

Catering - Join Program, het innovatieve cateringconcept dat in 2019 werd gelanceerd vanuit creatieve studio Powerplant, zet zijn internationale groei voort. Het concept is inmiddels actief in drie landen: Nederland, Duitsland en Frankrijk. Daarmee heeft Join Program zich ontwikkeld tot een vaste waarde binnen de internationale cateringmarkt.

Sinds september 2021 werd Join Program verder uitgebouwd binnen de Vermaat Group. Onder leiding van medeoprichter Maurits Tofhur en een gedreven team groeide het concept sterk, met structureel hoge foodratings van boven de vier sterren. Join Program werd succesvol geïntroduceerd bij onder meer Booking.com, Nike, Miro, Coty, Guerrilla en Nationale-Nederlanden. Ook werd in deze periode de basis gelegd voor uitbreiding naar Duitsland en Frankrijk.

Nieuwe fase

Nu breekt een nieuwe fase aan. Maurits Tofhur vertrekt als medeoprichter van Join Program. Het concept wordt voortgezet onder de vlag van Vermaat Group en Compass Group, met een sterk en toegewijd team. De behaalde erkenningen, waaronder de FD Gazellen Awards in 2024 en 2025, zijn volgens het bedrijf nadrukkelijk te danken aan gezamenlijke inzet.

Powerplant

Tofhur richt zich opnieuw op Powerplant, waar hij samen met Jan Willem van de Sande verder bouwt aan internationale hospitalityconcepten en toekomstbestendige werkplekken. Hij blijft betrokken bij Join Program, zo laat hij weten op Linkedin.

Bron: Join Program/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Appèl start samenwerking met Hogeschool Leiden

Catering - Appèl gaat vanaf 1 augustus 2026 de catering verzorgen bij Hogeschool Leiden. De samenwerking loopt minimaal tot medio 2031 en richt zich op het creëren van een duurzame en toekomstbestendige campus waar ontmoeting, gezondheid en gastvrijheid centraal staan.

Lees bericht


Consumenten en foodprofessionals niet altijd op één lijn

Analyse - Consumenten en foodserviceprofessionals delen een sterke focus op gastvrijheid, maar verschillen duidelijk van mening als het gaat om prijs, beleving en duurzaamheid. Vooral de thema’s goedkoop in fastservice, genieten in de horeca en een goed geweten in catering zorgen voor spanning tussen verwachtingen van gasten en de realiteit van ondernemers.

Lees bericht





ONCE en VOCC bundelen krachten onder nieuwe naam

Samenwerking - Branchevereniging ONCE en de Verenigde Ondernemende Contract Cateraars (VOCC) gaan samen verder onder de naam Ondernemende Nederlandse Catering Experts (ONCE). Met deze samenwerking willen beide organisaties hun positie binnen de cateringbranche versterken en gezamenlijk werken aan de toekomst van de sector.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid