Müller Fresh Food partner in het European Food Network


De Nederlandse dochteronderneming van Dachser, Müller Fresh Food Logistics, is op 1 januari 2024 officieel partner geworden van het European Food Network (EFN) / Foto bij: Matthias Sienz

Logistiek – De Nederlandse dochteronderneming van Dachser, Müller Fresh Food Logistics, is op 1 januari 2024 officieel partner geworden van het European Food Network (EFN). Dachser nam het bedrijf begin 2023 over en heeft sindsdien met succes de weg van samenwerking en integratie ingeslagen. Met Müller als partner in de Benelux is het Europese netwerk voor voedingsmiddelendistributie aanzienlijk versterkt. 

Het European Food Network is een Europabreed netwerk van toonaangevende logistieke bedrijven die groupagevervoer aanbieden, met name voor temperatuur gecontroleerde voedingsmiddelen. "Met Müller Fresh Food Logistics als partner in het European Food Network zetten we weer een stap in de richting van internationale groei met betrouwbaarheid en kwaliteit", zegt Alexander Tonn, COO Road Logistics bij Dachser. "Dit stelt ons in staat om onze klanten nog uitgebreidere en efficiëntere oplossingen te bieden voor voedsellogistiek in de Benelux en uiteindelijk in heel Europa." Door toe te treden krijgt Müller Fresh Food Logistics direct toegang tot een hoogwaardig netwerk van partners in 34 Europese landen.

Dachser is sinds 1975 actief in Nederland en heeft vestigingen in Waddinxveen (Rotterdam Logistics Center), Zevenaar (Zevenaar Logistics Center), Schiphol en Maastricht met ongeveer 550 werknemers.

Bon: Dachser/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Piet Hein Zijtveld operationeel directeur bij Boerschappen

Benoeming - Boerschappen, het grootste korte-keten-initiatief van Nederland, heeft Piet Hein Zijtveld benoemd tot operationeel directeur. Zijtveld trad in april 2024 toe als operations improvement manager en speelde een belangrijke rol in het optimaliseren van de logistieke operatie. Hij was onder meer medeverantwoordelijk voor de lancering van Boerschappen Foodservice, het nieuwe versconcept voor zakelijke klanten.

Lees bericht



Horeca moet scherper kijken naar logistieke kosten

Analyse - Horecaondernemers kunnen het zich niet langer permitteren logistieke kosten te negeren. De kosten voor logistiek nemen de komende jaren naar verwachting fors toe en horecaondernemers betalen daarvoor ongemerkt een hoge prijs. Dat schrijft het FoodService Instituut Nederland (FSIN) in een gezamenlijke verklaring met Topsector Logistiek.

Lees bericht

Taco Mundo en Lekkerland Nederland verlengen samenwerking

Samenwerking – Lekkerland Nederland en de Mexicaanse bezorgformule Taco Mundo hebben hun samenwerking voor de komende jaren verlengd. Hiermee blijft Lekkerland de totale logistieke dienstverlening verzorgen van het food- en nonfoodassortiment voor de 37 Taco Mundo vestigingen in Nederland.

Lees bericht


BFG Warehousing gaat verder onder de naam QSTA

Fusie - BFG Warehousing, een speler in de logistieke foodsector, gaat fuseren met QSTA, een online versmarkt voor foodprofessionals. Het samengaan van beide bedrijven markeert een nieuwe fase, die hun krachten op deze manier bundelen om een nog breder scala aan diensten aan te kunnen bieden.

Lees bericht

Medewerkers horeca hebben financiële last van inflatie

Onderzoek - Bijna de helft (46 procent) van de Nederlandse eerstelijnsmedewerkers in dienstverlenende sectoren zoals de horeca, werkte dit jaar meer uren om hun levensonderhoud te bekostigen. Maar ondanks die extra uren was het toch ook nog noodzakelijk voor medewerkers om extra financiële maatregelen te nemen.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid