Naima van den Ende nieuwe Sales Directeur Sodexo
Benoeming – Naima van den Ende-el Mahjari is per 1 september de nieuwe Sales Directeur van Sodexo Nederland. Hiervoor was ze in dezelfde functie actief bij Selecta Nederland. Ze volgt Han Kramer op die binnen Sodexo de rol van Client Retention Executive gaat invullen.
Naima van den Ende-el Mahjari: “Ik ben onlangs met veel enthousiasme gestart bij Sodexo en het voelt geweldig om deel uit te maken van een organisatie die Food en Facility Management op zo’n unieke manier combineert. Wat me aanspreekt, is hoe we met onze merken echt bijdragen aan een betere werkomgeving. Het geeft me veel voldoening om te werken aan oplossingen die niet alleen medewerkers betrekken, maar ook hun productiviteit verhogen.”
Bron: Sodexo Nederland/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Maarten Bronda nieuwe CFO Sodexo Nederland
Benoeming - Sodexo Nederland heeft Maarten Bronda benoemd tot Chief Financial Officer. Bronda was sinds 2024 actief binnen het bedrijf als Financial Lead voor het Shell-account. Hij volgt Vincent Blok op, die de overstap maakt naar Sodexo Chili als CFO.
Lees berichtISS Nederland benoemt Remco Martens tot CCO
Benoeming - ISS Facility Services, wereldleider in workplace experience en facility management, maakt bekend dat Remco Martens per 1 mei aantreedt als Chief Commercial Officer (CCO). In deze functie maakt hij deel uit van het Country Leadership Team.
Lees berichtFastned opent eerste onbemande winkel in Duitsland
Buitenland – Fastned heeft de eerste onbemande Fastned-winkel in Duitsland geopend. De shop is gevestigd in Dinslaken, een gemeente in het noordwesten van het Ruhrgebied in de Duitse deelstaat Noordrijn-Westfalen.
Lees berichtSelecta introduceert ‘vending van de toekomst’
Vending - Selecta start dit najaar met de uitrol van een nieuwe generatie vendingmachines. Deze slimme verkoopautomaten werden al uitvoerig getest in Groot-Brittannië en staan momenteel ook op enkele testlocaties in Nederland en België. Dit najaar wil Selecta de machines breed gaan uitrollen.
Lees berichtJoeske Geboers nieuwe HR-directeur Sodexo Nederland
Benoeming - Joeske Geboers is de nieuwe HR-directeur van Sodexo Nederland. Hiervoor was zij HR Director EMEA bij Driscoll’s en vervulde zij leidende HR-functies bij o.a. FrieslandCampina, Heinz en Starbucks Coffee.
Lees berichtRestproducten koffie krijgen tweede leven als olie en kleurstof
Verduurzamen – Foodtechbedrijf Selecta en dochterbedrijf Pelican Rouge Coffee Roasters verwerken via het Nederlandse bedrijf Caffe Inc. de restproducten van hun koffieproducten. Koffiepigment en -olie worden gebruikt in onder meer de textiel-, beauty- en voedingsindustrie als grondstof.
Lees bericht