Nieuwe Foodservice Wall met Scan & Go Kiosk bij KLIK

Formulenieuws – KLIK Den Bosch heeft een nieuwe Foodservice Wall met Scan & Go Kiosk. De tankstationlocatie maakt onderdeel uit van de KLIK groep. Convenience Retail Solutions (CRS) is al geruime tijd partner is op het gebied van retail development en digitalisering voor deze formule. Deze samenwerking is nu verder geïntensiveerd met de implementatie van de vernieuwde Foodservice Wall met Scan & Go Kiosk en het narrowcastingsysteem.
KLIK is een partij die staat voor ondernemerschap en heeft expertise in het petrolkanaal als het gaat om shopexploitatie voor tankstations. CRS en KLIK bouwen nu gezamenlijk aan de toekomst van het netwerk van KLIK door middel van de tools van CRS. Doel is dat petrolondernemers meer rendement halen bij zowel de bemande als de onbemande locaties. Lotte Schouwenaars, verantwoordelijk voor Retail Development, Foodservice & Koffie bij CRS: ‘Foodservice, koffie en dranken zijn de groeimotor van het petrolkanaal. Een attractieve Foodservice Wall in combinatie met koffie en digitalisering draagt bij aan de relevantie van een locatie. De Scan & Go Kiosk verzorgt efficiënte processen voor zowel de klant als de medewerker. Door dit vervolgens aan te bieden via slimme, convenience oplossingen biedt het een ondernemer veel kansen. Zo vertalen we in samenwerking met onze partner Orange Peak Company de kassadata naar overzichtelijke dashboards waarmee we de ondernemer inzichten geven en adviseren op specifieke groeikansen.’
Modulair
Een van de convenience oplossingen van CRS is de Foodservice Wall, mét Scan & Go Kiosk in Punto Gusto uitstraling, zoals deze geplaatst is bij locatie in Den Bosch. Een modulaire oplossing die inspeelt op het type locatie en de doelgroep. Dit door middel van narrowcasting waarop een flexibel assortiment en promoties geactiveerd staan. ‘Alles hierbij draait om verleiding en impuls op het juiste moment,’ aldus Schouwenaars. De Scan & Go Kiosk is een digitale verkoopmedewerkster voor alle shop gerelateerde producten. Waarbij de servicebalie het afrekenpunt voor de bandstoffen, tabaksproducten en kansspelen is. Door verdere ontwikkelingen is het inmiddels ook mogelijk om via de Scan & Go tevens E-Value gerelateerde producten te verkopen. Denk hierbij aan giftcards- telefoonopwaarderingen en simkaarten. In de toekomst kan zelfs carwash via de Scan & Go Kiosk afgerekend worden.
NIX 18-100
Het borgen van de wetgeving is van cruciaal belang als retailer. In lijn met de wetgeving rondom de verkoop van NIX18 productgroepen, draagt de NIX18-100 oplossing van automatiseerder en Scan & Go Kiosk-leverancier H@ND bij aan een snelle, gebruiksvriendelijke en betrouwbare verkoop van dergelijke producten. Alle producten die gekoppeld zijn aan een minimumleeftijd zijn alleen te verkrijgen na een geautomatiseerde controle. De combinatie tussen de Scan & Go Kiosk én de NIX18-100 oplossing draagt op die manier bij aan de snelheid en kwaliteit van het verkoopproces.
Bron: Lekkerland/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Nederlandse LocalTea voortaan verkrijgbaar bij Shell
Tankstation – Het duurzame theemerk LocalTea is vanaf nu te vinden bij alle Shell Café locaties in Nederland. LocalTea is de pionier in lokaal geproduceerde thee van Nederlandse theegaard.
Lees berichtDe Haan kiest eigen weg in food en tabak
Tankstation - De Haan Minerale Oliën (DHMO) verruilt als groothandel Lekkerland in Son voor Sligro. Ondanks de succesvolle langdurige samenwerking met Lekkerland, laat De Haan weten ervoor gekozen te hebben om per 1 februari 2025 de samenwerking aan te gaan met groothandel Sligro in Veghel. De Haan ziet Sligro de komende jaren als strategische partner die zal ondersteunen bij het doorontwikkelen...
Lees berichtCircle K lanceert Circle K Kindness Week in Nederland
Tankstation – Afgelopen zaterdag zijn de locaties van Circle K gestart met de Circle K Kindness Week. Dit initiatief is bedoeld om klanten op een positieve manier bewust te maken van het belang van vriendelijkheid en respect voor het personeel. Met behulp van stickers en posters worden de klanten hierop geattendeerd. Bij het afrekenen krijgen zij iets lekkers mee.
Lees berichtVan Staveren opent in Dronten derde Jitha’s Deli
Formulenieuws – Van Staveren heeft in Dronten deze week een derde locatie geopend van Jitha’s Deli. De opening werd verricht door algemeen directeur en naamgever Jitha van Staveren en foodspecialist Jeroen van de Meijs, die verantwoordelijk is voor de implementatie van het foodconcept Jitha’s Deli.
Lees berichtTabaksverkoop vertoont dalende trend bij petrolkanaal
Analyse - Omzet rookwaren bij tankstations stijgt fors ten opzichte van vorig jaar, maar vertoont de laatste maanden de dalende trend zoals we die van de afgelopen jaren kennen. Ook de verkoop van fris in combinatie met tabak daalt met de trend mee, net zoals andere items dat door de tabaksklant wordt verkocht.
Lees berichtCircle K neemt 15 tankstations over van Hanex
Tankstations -Circle K heeft aangekondigd dat het een overeenkomst heeft bereikt om op 1 januari 2025 in totaal 15 tankstations over te nemen van Hanex Hospitality Group B.V. De 15 bemande locaties bevinden zich in Zuid‑Nederland.
Lees bericht