Nieuwe Julia's zet bestelzuilen in en gaat pizza’s serveren
Formulenieuws – Zaterdag 2 december opende NS stations de nieuwe Julia’s op station Den Haag. Een tweede locatie opent donderdag 7 december op Utrecht Centraal. Met de komst van de nieuwe winkelsmet bestelzuilen wil NS nog beter inspelen op de wens en behoefte van de klant. Zo worden er ook pizza’s aan het assortiment toegevoegd.
Reizigers die de Julia‘s winkel op beide stations binnenstappen, ervaren een nieuwe uitstraling, een uitgebreider assortiment en snellere service, laat NS weten. Ook worden er bestelzuilen geplaatst zodat klanten sneller en eenvoudiger hun bestelling kunnen plaatsen. ‘Dit zorgt ervoor dat reizigers vlot geholpen worden en snel weer op pad kunnen’, aldus NS in een toelichting. Ook zijn er verschillende maatregelen genomen om het energieverbruik te verlagen en duurzamer te werken.
Julia’s
De formule Julia’s telt 19 winkels op middelgrote en grote stations in heel Nederland. Op de locactie worden de Italiaanse producten vers bereid. Julia’s heeft de gehele dag een geschikt aanbod voor de reizigers: ’s ochtends kunnen reizigers terecht voor een espresso of een cappuccino. Voor de lunch of diner zijn er vers bereide pasta’s met verschillende sauzen en Italiaanse broodjes. En met de komst van de nieuwe Julia’s worden nu ook de ovenverse pizza’s aan het assortiment toegevoegd.
Bron: NS/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Burgers blijven favoriete bestelling bij 10-jaar Uber Eats
Bezorgdienst - Uber Eats bestaat tien jaar in Nederland. In die periode bestelden miljoenen Nederlanders via het bezorgplatform en legden bezorgers gezamenlijk bijna 169 miljoen kilometer af. Burgers voeren na tien jaar nog altijd de ranglijst aan als meest bestelde categorie. Tegelijkertijd ziet het platform de vraag naar gezonde, vegetarische en internationale gerechten toenemen.
Lees berichtButlaroo haalt miljoeneninvestering op van Jitse Groen
Digitalisering - Het Eindhovense technologiebedrijf Butlaroo heeft een miljoeneninvestering opgehaald bij Jitse Groen, oprichter van Just Eat Takeaway.com. Groen neemt een minderheidsbelang in het snelgroeiende bedrijf, dat zich richt op digitalisering van bestellen en betalen in de horeca.
Lees berichtAziatisch horecaconcept Pad Thai opent vestiging op Utrecht Centraal
Treinstation – Horecabedrijf Pad Thai heeft een nieuwe vestiging geopend op station Utrecht Centraal. De locatie, bij spoor 8 en 9, richt zich op de duizenden reizigers die dagelijks het station passeren en biedt onder meer verse pad thai, curry's en noedelgerechten aan.
Lees berichtRegionale lunchketens scoren het hoogst op klantloyaliteit
Onderzoek - Regionale lunchketens weten hun gasten beter aan zich te binden dan landelijke en internationale formules. De Broodbode en Bufkes voeren zowel de ranglijst voor klantloyaliteit als de aanbevelingsscore aan.
Lees berichtWat zijn de toekomstige kansen voor tankstationshops?
Bijeenkomst - Ruim 135 professionals uit de petrol-, convenience- en on-the-go-sector kwamen op 30 juni bijeen tijdens de HOMiES Inspiratiemiddag, die deze editie in het teken stond van 'Het Grote Kantelpunt in Petrol & On The Move'. De middag in de Zwarte Silo in Deventer bood een mix van inspirerende presentaties, praktijkervaringen en open gesprekken over de veranderingen die de petrolmarkt de komende...
Lees berichtZo gaan horecaondernemers om met personeelstekorten
In veel sectoren is sprake van doorlopende tekorten aan personeel. In de zorg, het onderwijs, de techniek, bij dierenklinieken, en ook in de horeca. De horeca heeft natuurlijk als nadeel dat je op afwijkende tijden moet werken. Als een ander om 5 uur klaar is, begint jouw werkdag net.
Lees bericht