Oostwegel Collection en Brand lanceren Heritage Blond

Actie – De twee Limburgse bedrijven, Oostwegel Collection en Brand, hebben de handen ineen geslagen en zijn een eigen bier gaan brouwen. Het bier is een eerbetoon aan Limburgs ambacht en erfgoed en draagt de Heritage Blond.
Het bier verwijst naar de jarenlange samenwerking tussen Oostwegel Collection en Brand, die inmiddels al ruim 40 jaar bestaat. Het frisse bier is vanaf 30 juni exclusief als tapbier verkrijgbaar in de vier huizen van Oostwegel Collection: Kruisherenhotel Maastricht, Château St. Gerlach, Château Neercanne en Winselerhof.
De samenwerking tussen beide bedrijven startte bij de oprichting van Oostwegel Collection in 1980 door Camille Oostwegel sr. Sindsdien zijn de Limburgse ondernemingen nauw met elkaar verbonden en delen ze een grote waardering voor cultureel erfgoed. Heritage Blond heeft dan ook een sterke lokale signatuur, en bevat onder andere appelsap gemaakt van appels uit de boomgaard op Château St. Gerlach. Het bier wordt gebrouwen in de microbrouwerij van Brand in het Limburgse Wijlre.
Heritage Blond past in een reeks van bijzondere samenwerkingen tussen Brand en regionale partijen, zoals het recent gelanceerde roze witbiertje speciaal voor Pinkpop 2024.
Bron: Brand/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Ghylaine Hoeben directeur Kruisherenhotel Maastricht
Benoeming – Ghylaine Hoeben (30) start per 1 juni 2025 als nieuwe directeur/gastvrouw van het Kruisherenhotel Maastricht, onderdeel van Oostwegel Collection. Hoeben was eerder onder meer F&B Manager bij luxe hotels als W Amsterdam, W Ibiza en Hotel TwentySeven.
Lees berichtAlle grote merken van Heineken in statiegeldverpakking
Bier - Met de overstap van Lagunitas IPA naar een statiegeldfles, en eerder Oedipus naar statiegeldblik, zijn nu alle grote merken van Heineken Nederland verkrijgbaar in een statiegeldverpakking.
Lees berichtBrand brengt na Paaspop Blond nu Paaspop Hoppig Weizen
Introductie - Na succes Paaspop Blond van vorig jaar lanceert Brand nu Paaspop Hoppig Weizen. Brand brengt het bier uit om de start van het festivalseizoen feestelijk in te luiden. Paaspop is het eerste festival van het nieuwe seizoen.
Lees berichtThijs van Esveld nieuwe directeur Château Neercanne
Benoeming - Oostwegel Collection heeft per 1 april 2025 Thijs van Esveld (33) aangesteld als directeur Château Neercanne. Hij krijgt de taak om de gastbeleving van zowel het gastronomische aanbod als de overnachtingsmogelijkheden van het iconische kasteel in de Limburgse hoofdstad naar een nog hoger niveau te brengen.
Lees berichtBastiaan Klomp nieuwe directeur Château St. Gerlach
Benoeming – Het Limburgse familiebedrijf Oostwegel Collection heeft Maastrichtenaar Bastiaan Klomp (46) aangesteld als nieuwe directeur/gastheer van Château St. Gerlach & Operations Director van Oostwegel Collection. Klomp start op 1 april in zijn nieuwe functie.
Lees berichtIneke van de Laak nieuwe directeur Kruisherenhotel Maastricht
Benoeming - Ineke van de Laak (55) is eind 2023 gestart als nieuwe directeur/gastvrouw van Kruisherenhotel Maastricht. Van de Laak was hiervoor werkzaam bij het Amstel Hotel in Amsterdam. In haar nieuwe functie richt ze zich op het verder perfectioneren van de gastbeleving van het 5-sterren designhotel in de binnenstad van Maastricht.
Lees bericht