Rotterdam The Hague Airport krijgt ‘The Kitchen’ van HMSHost


Design van The Kitchen, die HMSHost eind april opent op Rotterdam The Haque Airport / Foto bij: Rotterdam The Haque Airport

Luchthaven – HMSHost is gestart met de bouw van een nieuw restaurant in de vernieuwde vertrekhal van Rotterdam The Hague Airport. De versmarktlocatie die de naam ‘The Kitchen’ krijgt, gaat eind april open.

Het restaurant, waaraan sinds begin dit jaar wordt gebouwd, krijgt een all-day aanbod voor alle reizigers op de luchthaven. Er komt een open keuken, waar gasten aan tafel kunnen schuiven, zoals de Çhef’s Table’ dat ook nog eens een apart aanbod krijgt. De aankleding van het restaurant  is qua sfeer en inrichting geïnspireerd op de steden Rotterdam en Den Haag, zo laat Rotterdam The Hague Airport weten. Commercieel manager Yassin Saddiki van de luchthaven: “Passagiers kunnen straks in de nieuwe versmarkt veel beter hun maaltijd nuttigen. Er zijn meer zitplekken beschikbaar, de beleving wordt flink verbeterd, alles is uitgebreider en je hebt meer diversiteit in aanbod, zoals met halal en vegetarisch.”

Bij de bouw wordt rekening gehouden met duurzaamheidsaspecten. Zo wordt er gewerkt met energiezuinige apparatuur en kijkt HMSHost ook naar andere aspecten, zoals het terugdringen van het gebruik van (verpakkings)materialen. Ook kijkt het horecabedrijf naar de inzet van meer lokale producten. Voorbeelden hiervan zijn pastries van Dudok, Rotterdamse Oude Kaas, lokale koek en chocolade, lokaal bier en andere elementen die nog bepaald zullen worden.

Bron: Rotterdam The Hague Airport/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws




KHN en HISWA-RECRON stellen nieuw ontwikkelpad voor horeca op

Samenwerking - Koninklijke Horeca Nederland (KHN) en HISWA-RECRON hebben samen nieuwe sectorale ontwikkelpaden voor horeca en recreatie opgesteld. Het instrument moet het voor werkzoekenden en zij-instromers eenvoudiger maken om de sector binnen te komen en bestaande medewerkers meer inzicht geven in hun mogelijkheden om zich verder te ontwikkelen.

Lees bericht



Tot 2029 Michelinsterrenuitreiking in Maastricht

Verkiezing - MICHELIN heeft Maastricht voor de komende drie jaar opnieuw gekozen als gaststad voor de MICHELIN Guide Restaurant Ceremony Nederland. Daarmee blijft de jaarlijkse bekendmaking van de Nederlandse Michelinsterren tot en met 2029 verbonden aan de Limburgse hoofdstad. De overeenkomst werd deze week officieel bekrachtigd.

Lees bericht

Nederlander koopt bier steeds vaker over de grens

Bierverkoop - De verkoop van alcoholhoudend bier daalt in Nederlandse grensregio’s aanzienlijk sterker dan in de rest van het land. Sinds de accijnsverhoging van 2024 ligt de daling daar 4 procentpunt hoger. Vooral aan de Duitse grens is het effect zichtbaar. Dat blijkt uit onderzoek van marktonderzoeksbureau Circana, uitgevoerd in opdracht van branchevereniging Nederlandse Brouwers.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid