Sapje opent pop-upstore op Utrecht CS


In de tijdelijk winkel op Utrecht CS worden elke dag sapjes, smoothies, shots en soepen vers bereid / Foto bij: Sapje

Reizigersshop – Sapje, een bedrijf uit De Kwakel dat biologisch sap perst op ambachtelijke wijze, heeft op Utrecht Centraal Station een pop-upstore geopend. De tijdelijke locatie werd ook nog eens snel neergezet; om 10.00 uur maandagmorgen kreeg het bedrijf de sleutels en ’s middags was de locatie operationeel.

In de tijdelijke winkel worden elke dag sapjes, smoothies, shots en soepen vers bereid. De producten zijn samengesteld in samenwerking met Michelin-sterrenchefs zo laat Sapje in een toelichting weten. “Elk drankje is een smaakexplosie die ook nog eens goed voor je is,” zo belooft het bedrijf.

Sapje gelooft in duurzaamheid. Daarom is alles bij Sapje biologisch. De sapjes bestaan voor minimaal 85% uit rauwe groente en worden geserveerd in een glazen fles. Aan de sap wordt vervolgens fruit, kruiden & zeewier toegevoegd voor de smaak en als extra toevoeging van gezonde voedingsstoffen. Voor alle recepturen gebruikt Sapje zo'n 100 verschillende ingrediënten. Alle deze ingrediënten zijn zoveel mogelijk seizoensgebonden en grotendeels afkomstig van lokale leveranciers.

De tijdelijke winkel op Utrecht CS is tot 14 september geopend.

Bron: Sapje/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws



McDonald’s zet Grimace in de schijnwerpers op Utrecht CS

Formulenieuws - Te midden van de oranjekoorts rond het WK voetbal opent McDonald’s deze zomer een activatie op Utrecht Centraal. Met de tijdelijke Grimace Experience brengt de restaurantketen haar paarse mascotte Grimace onder de aandacht van de treinreiziger. De pop-up is drie weken lang te bezoeken in de stationshal naast perron 18.

Lees bericht

Frites Atelier opent pop-up in Amsterdam bij Café Jopie

Formulenieuws - Amsterdam heeft er tijdelijk een nieuwe culinaire hotspot bij. Afgelopen zaterdag opende het Frites Atelier een pop-uplocatie bij Café Jopie aan de Johan Cruijff Boulevard. Het is de eerste keer dat het premium frietconcept neerstrijkt in de hoofdstad. De opening viel samen met de start van de concertreeks van Harry Styles in de Johan Cruijff ArenA.

Lees bericht

HelloFresh test grab-and-go maaltijdboxen op Utrecht CS

Formulenieuws - HelloFresh opent op dinsdag 24 februari een tijdelijke winkel op Utrecht Centraal. Tot en met 14 maart kunnen reizigers daar een complete maaltijdbox meenemen voor het avondeten. Met de pop-up speelt het bedrijf in op het groeiende aantal forenzen dat pas aan het einde van de werkdag beslist wat er op tafel komt.

Lees bericht


Bakker Bart opent twee To Go-locaties op Utrecht CS

Formulenieuws – Bakker Bart heeft twee voormalige BackWERK-locaties volledig omgebouwd naar Bakker Bart To Go. De winkels, eentje binnen de NS-poortjes en eentje er net buiten, zijn volledig gemodelleerd naar het nieuwe design van de to go-locaties. Later op de dag opende Bakker Bart nog een locatie in nieuwe stijl op Leiden Centraal.

Lees bericht

Bakker Bart To Go opent pop-ups op twee NS-stations

Formulenieuws - Bakker Bart To Go is van start gegaan met tijdelijke pop-upwinkels op Amsterdam Zuid en Amsterdam Centraal. Met deze locaties brengt Bakker Bart haar vertrouwde aanbod naar het station, volledig gericht op snelheid, gemak en kwaliteit voor reizigers onderweg.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid