Spare Rib Express-bezorger wordt franchisenemer in Nieuwegein


Formulenieuws - Gadal Gumaa  was eerste bezorger voor Spare Ribs Express maar is nu franchisenemer geworden van de formule in Nieuwegein. Hij is daarvoor de afgelopen periode wel getraind.

“Toen ik net 19 was geworden en een halfjaar mijn rijbewijs op zak had, was ik op zoek naar een bijbaan naast mijn studie. Ik ging werken bij Spare Rib Express en ging al vrij snel het bezorgen en werken in de keuken combineren. Zo is de bal eigenlijk gaan rollen en kreeg ik steeds meer verantwoordelijkheden”, aldus Gumaa.  Het was de uitstraling en het professionele concept dat Gumaa aansprak: “De inrichting van het bezorgrestaurant, de kwaliteit van het eten en de werkzaamheden maakte dat ik de kans om het bezorgrestaurant over te nemen met beide handen heb aangegrepen”.

Gevoelsmatig is er weinig veranderd voor Gadal. “De afgelopen opstartfase heb ik veel begeleiding gehad van de franchise consultant, al zijn de werkzaamheden in principe vrijwel hetzelfde gebleven. Het was eigenlijk voor mijn vrienden en familie een spannendere stap dan voor mijzelf.”

Bron: Spare Ribs Express/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Tony Roma’s zoekt Master Franchisenemer voor Nederland

Horecaconcept - Tony Roma’s, het Amerikaanse restaurantmerk dat wereldwijd bekendstaat om zijn Baby Back Ribs en Amerikaanse comfortfood, wil uitbreiden naar Nederland. Het casual dining-concept zoekt daarvoor een Master Franchisenemer die verantwoordelijk wordt voor de landelijke ontwikkeling van het merk. Dat meldt de Franchise Gids.

Lees bericht


Directeur Operations Pim Dirckx verlaat SPAR na ruim 13 jaar

Formulenieuws - SPAR Holding B.V. maakt bekend dat Directeur Operations Pim Dirckx per 1 mei 2026 het bedrijf verlaat. Na ruim dertien jaar bij SPAR kiest hij, na een korte sabbatical, voor een nieuwe uitdaging. Dirckx vervulde de afgelopen 6,5 jaar de rol van Directeur Operations en bekleedde daarvoor functies als Manager Winkeloperatie en Acquisiteur.

Lees bericht





burgerme sluit zich aan bij vereniging van maaltijdbezorgers

Formulenieuws - Maaltijdformule burgerme sluit zich aan de Nederlandse Vereniging van Maaltijdbezorgers (NLVVM). Daarmee schaart de franchiseformule zich achter de gezamenlijke ambities van ruim 1.200 bezorglocaties in Nederland op het gebied van professionalisering, veiligheid en duurzaamheid in de sector.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid