STACH opent vaste winkel in Eurostar-terminal Amsterdam CS


Reizigers richting Londen kunnen op de Stach-locatie terecht voor verse koffie, gezonde snacks en lokale specialiteiten

Formulenieuws - Na een succesvolle pop-up keert STACH terug naar Amsterdam Centraal. Ditmaal met een vaste vestiging in de vernieuwde Eurostar-terminal. Reizigers richting Londen kunnen op de locatie terecht voor verse koffie, gezonde snacks en lokale specialiteiten.

De winkel is gevestigd in de nieuwe terminal, die sinds februari 2025 operationeel is en plaats biedt aan 650 passagiers per Eurostar-rit. De locatie, aan de Amstelpassage, is speciaal ontworpen om het comfort en de beleving van internationale treinreizigers te verbeteren. Met deze nieuwe vestiging versterkt STACH zijn positie in het premium travel segment.

STACH speelt met deze uitbreiding in op de groeiende vraag naar kwalitatieve foodconcepten op high-traffic locaties. Het assortiment bevat onder meer producten van Poké Perfect en Wellibites – vers, snel en verantwoord.

Bron: Vermaat/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Shell Nederland sluit zich aan bij Victoria Trading

Inkoop - Shell Nederland heeft zich aangesloten bij inkoopcoöperatie Victoria Trading. Met de aansluiting versterkt de coöperatie haar positie binnen de Nederlandse foodservicesector en breidt zij haar netwerk uit met een partij die de afgelopen jaren fors heeft geïnvesteerd in het foodserviceaanbod op tankstations.

Lees bericht



Prijsprikkel in bedrijfsrestaurants kan CO₂-uitstoot halveren

Onderzoek - Een gerichte prijsprikkel in bedrijfsrestaurants kan binnen enkele maanden leiden tot een halvering van de CO₂-uitstoot én gezondere voedselkeuzes. Dat blijkt uit nieuwe praktijkproeven die zijn gebundeld in de whitepaper Aan de slag met true pricing van voedsel, die gepresenteerd is tijdens een bijeenkomst van werkgevers en voedselketenpartners binnen het convenant ‘Samen eten we Amsterdam gezond, duurzaam...

Lees bericht

Bakker Bart opent twee To Go-locaties op Utrecht CS

Formulenieuws – Bakker Bart heeft twee voormalige BackWERK-locaties volledig omgebouwd naar Bakker Bart To Go. De winkels, eentje binnen de NS-poortjes en eentje er net buiten, zijn volledig gemodelleerd naar het nieuwe design van de to go-locaties. Later op de dag opende Bakker Bart nog een locatie in nieuwe stijl op Leiden Centraal.

Lees bericht


Medeoprichter Maurits Tofhur vertrekt bij Join Program

Catering - Join Program, het innovatieve cateringconcept dat in 2019 werd gelanceerd vanuit creatieve studio Powerplant, zet zijn internationale groei voort. Het concept is inmiddels actief in drie landen: Nederland, Duitsland en Frankrijk. Daarmee heeft Join Program zich ontwikkeld tot een vaste waarde binnen de internationale cateringmarkt.

Lees bericht

Poké Perfect opent grootste vestiging op Schiphol Plaza

Formulenieuws - De fast-casual formule Poké Perfect breidt verder uit en heeft haar grootste vestiging tot nu toe geopend op Schiphol Plaza. De nieuwe locatie in Aankomsthal 1 van 150 vierkante meter met 74 zitplaatsen biedt reizigers, medewerkers en bezoekers van de luchthaven een gezond alternatief voor onderweg.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid