Starbucks heropent in vernieuwde Lounge 1 Schiphol


Starbucks keert in Lounge 1 op Schophol terug op exact dezelfde plek waar in 2007 de allereerste Starbucks van Nederland opende / Foto bij: Leroy Beesemer

Luchthaven - Schiphol heeft er een nieuwe eyecatcher bij: een ruim 500 m² grote Starbucks in de onlangs vernieuwde Lounge 1. De vestiging telt zo’n 180 zitplaatsen en is gerealiseerd in samenwerking met Avolta AG (voorheen HMSHost, red.) en Starbucks. De koffieketen keert hiermee terug op exact dezelfde plek waar in 2007 de allereerste Starbucks van Nederland opende.

De nieuwe locatie combineert internationale koffiecultuur met lokale flair. Het interieur is geïnspireerd op Amsterdam en de koffiebonen worden lokaal gebrand in de Starbucks Roastery in de hoofdstad. Reizigers kunnen er terecht voor een breed assortiment aan dranken en versbereide foodproducten, waaronder focaccia’s, croissants en warme sandwiches. “Deze Starbucks past perfect bij de nieuwe beleving die we in Lounge 1 willen bieden: meer kwaliteit en comfort voor reizigers,” aldus Arthur Reijnhart, CCO van Schiphol.

Vernieuwing Lounge 1

De opening is onderdeel van de grootschalige herontwikkeling van Lounge 1, die met 5.000 m² is uitgebreid. In totaal worden 23 nieuwe horeca- en retailconcepten toegevoegd. “Met het unieke ontwerp, het uitgebreide foodaanbod en de nauwe band met de Starbucks Roastery in Amsterdam, biedt deze winkel reizigers een écht gevoel van plaats”, aldus Walter Seib, CEO Noord-, Oost- en Centraal-Europa van Avolta.

Bron: Schiphol/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws



Gezamenlijke oproep om lasten cafés te verlichten

Actie - Politici, horecaondernemers, brancheorganisaties en het bedrijfsleven roepen het kabinet op om verdere lastenverzwaring voor cafés en bars te voorkomen. Vooral hogere bieraccijnzen en de stapeling van regelgeving zouden het toekomstperspectief van horecaondernemers onder druk zetten.

Lees bericht

ING: Horeca blijft in 2026 steken op vlakke volumegroei

Analyse - De Nederlandse horeca moet ook in 2026 rekening houden met nauwelijks volumegroei. Volgens ING Research blijft het verkoopvolume dit jaar naar verwachting vrijwel gelijk. Hogere prijzen en geopolitieke onzekerheid zorgen ervoor dat consumenten voorzichtig blijven met hun uitgaven buitenshuis.

Lees bericht



Zero Zero brengt Amsterdamse sandwichhotspot naar Schiphol

Schiphol – Schiphol Plaza krijgt las eerste luchthavenlocatie het sandwichconcept Zero Zero. Zero Zero staat bekend om zijn dagelijks versgebakken schiacciata en rijkelijk belegde sandwiches. Dit concept wordt nu geopend op de Amsterdamse luchthaven. De nieuwe locatie bevindt zich vóór de security en richt zich op iedereen die onderweg is: van reizigers die voor vertrek op zoek zijn naar een...

Lees bericht




© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid