Stefan Hutten nieuwe Head of Region Easyfairs Nederland
_(2)_767_767_90.jpg)
Benoeming – De internationale beursorganisator Easyfairs heeft Stefan Hutten benoemd tot nieuwe Head of Region van Easyfairs Nederland. Hutten (56) begint op 13 juni 2022 en volgt Jeroen van Hooff op die sinds 2017 aan het roer stond.
Easyfairs wil met Hutten haar positie in Nederland verder verstevigen. Jaarlijks organiseert Easyfairs in Nederland meer dan 60 beurzen en evenementen, ook is het eigenaar van twee evenementenhallen in Gorinchem en Hardenberg. “Met zijn jarenlange ervaring die hij heeft opgedaan in onder meer de media en marketing consultancy business, is Stefan een zeer waardevolle aanvulling voor ons Easyfairs-team in Nederland. De combinatie van de functies die hij gehad heeft en zijn commerciële inzicht en creativiteit, geven ons het vertrouwen dat hij de juiste persoon is om Easyfairs Nederland te leiden naar verdere groei”, aldus CEO en founder Eric Everard van Easyfairs.
Hutten vervulde eerder (senior)management posities bij onder andere VNU, Sanoma, Shared Stories Group en Audax.
Bron: Easyfairs/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Naast Sport Vakbeurs ook beurs Gezond & Vitaal Nederland
Vakbeurzen - Op woensdag 15 november vindt, naast de Nationale Sport Vakbeurs, ook de eerste editie van de Vakbeurs Gezond & Vitaal Nederland plaats in Evenementenhal Gorinchem. Die beurs wordt gehouden op de tweede etage van het evenementencomplex.
Lees berichtHoreca krijgt groter podium op Recreatie Vakbeurs 2023
Vakbeurzen – De Recreatie Vakbeurs gaat het horecagedeelte op de beursvloer verder uitbreiden. Afgelopen editie werd het horecasegment voor het eerst toegevoegd aan de beurs.
Lees bericht‘Nieuwe horecavakbeurs Hardenberg enthousiast ontvangen’
Vakbeurzen – De plannen om volgend jaar een nieuwe horecabeurs te starten in Hardenberg zijn positief ontvangen. Beursorganisator Easyfairs en initiatiefnemer van de beurs had al vooronderzoek gedaan naar de nieuwe beurs die eind januari 2024 moet plaatsvinden, maar meldt nu dat er al tientallen inschrijvingen zijn.
Lees berichtNederland krijgt nieuwe vakbeurs: Horeca Expo Hardenberg
Vakbeurzen - Nederland krijgt een nieuwe vakbeurs: Horeca Expo Hardenberg. De locatie voor het event, dat in januari 2024 zal worden gehouden, is de Evenementenhal in Hardenberg. Deze locatie kende in het verleden ook een vakbeurs voor de horeca. Op Horeca Expo Hardenberg kunnen kunnen horecaprofessionals zich drie dagen lang oriënteren op de nieuwste producten, services, technieken, smaken en trends,...
Lees berichtBakkersvak en IJs-Vak krijgen Veganplein
Vakbeurzen –De Bakkersvak en IJs-Vak, die op 5, 6 en 7 maart 2023 in de Evenementenhal in Gorinchem worden gehouden, krijgen deze editie ook een Veganplein. Steeds meer bedrijven produceren vegan producten en kijken hoe zij zelf impact kunnen maken of duurzaamheid kunnen waarborgen. Daarnaast is de aandacht van de consument voor vegan en glutenvrije producten groeiende. Zo motiveert de organisatie.
Lees berichtIJsie Prima is IJssalon van het Jaar 2020/2021
Verkiezing - IJssalon IJsie Prima in Callantsoog heeft de titel IJssalon van het Jaar 2020/2021 ontvangen. Tijdens een livestream werd dit gisteren bekendgemaakt door presentatrice Mascha de Rooij. Vijf finalisten hadden zich voor de titel verzameld in de Next Level-foyer in Evenementenhal Gorinchem
Lees bericht