Ton van Veen treedt toe tot RvC van Crisp
Benoeming - Crisp maakt bekend dat Ton van Veen is toegetreden tot de Raad van Commissarissen. Met zijn komst haalt de online supermarkt een ervaren retailbestuurder in huis, op een moment dat het bedrijf zich voorbereidt op een nieuwe groeifase.
Van Veen was eerder CFO en CEO van Jumbo en speelde een belangrijke rol in de uitbouw van het bedrijf tot een toonaangevende retailspeler in de Nederlandse supermarktsector. Zijn benoeming volgt op een periode waarin Crisp voor het eerst een positief bedrijfsresultaat realiseerde.
De komende periode richt Crisp zich op verdere uitbreiding van het assortiment, met nadruk op lokale en biologische producten, nieuwe maaltijdoplossingen en de ontwikkeling van het eigen merk. Ook wordt ingezet op groei van de zakelijke activiteiten en technologische innovaties. CEO en medeoprichter Tom Peeters noemt Van Veen een belangrijke versterking: “Met zijn ervaring en strategisch inzicht is hij van grote waarde in deze fase.”
Bron: Crisp/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Jumbo en Hema starten eerste gezamenlijke campagne
Formulenieuws - Jumbo Supermarkten en HEMA starten deze week een gezamenlijke campagne waarbij klanten van beide winkels profiteren van extra voordeel.
Lees berichtJumbo breidt netwerk pakketautomaten verder uit
Supermarkten - Jumbo Supermarkten breidt dit jaar het aantal pakketautomaten in samenwerking met PostNL en DHL verder uit. Bij ruim honderd extra Jumbo-vestigingen in Nederland worden nieuwe pakketautomaten geplaatst. Daarmee speelt de supermarktketen in op de toenemende vraag van consumenten naar flexibele en duurzame bezorg- en retourmogelijkheden.
Lees berichtCrisp voor het eerst break-even en opent hypermodern dc
Online supermarkt - Online supermarkt Crisp sluit 2025 met optimisme af: deze maand draait de volledige groep voor het eerst EBITDA-positief. In de gedeponeerde jaarcijfers over 2024 rapporteerde de groep nog een nettoverlies, dat weliswaar al was gehalveerd.
Lees berichtHEMA volledig overgenomen door Van Eerd-familie
Overname - De investeringsmaatschappij Mississippi Ventures, het vehikel van de Van Eerd-familie (bekend van supermarktketen Jumbo, red.), neemt de resterende 50 % van de aandelen van HEMA over van investeerder Parcom. Daarmee is HEMA vanaf 2025 weer volledig in handen van de familie van Eerd.
Lees berichtOnno Brokke verkozen tot ‘FoodManager van het Jaar’
Verkiezing - Wijlen Onno Brokke, algemeen directeur van GranFood, is tot FoodManager van het Jaar verkozen. Het betreft een postume erkenning. Onno Brokke is in mei jl. overleden.
Lees berichtTobias Camman en Camiel Kesbeke lanceren Dikke Pickle bij Crisp
Actie - Een blokje kaas en een stukje leverworst? Dat kan beter, dachten wijnliefhebber Tobias Camman en augurkenmaker Camiel Kesbeke. Samen met Crisp introduceren ze de Dikke Pickle: een augurk met de finesse van een Elzaswijn.
Lees bericht