‘Van Duijnen’ plaatst zelftapwand bij Center Parcs
Leisure - Bij de Center Parcs De Haan (België) en Het Heijderbos (Nederland) zijn de eerste twee zelftaps geplaatst. De ‘Center Parcs zelftapwanden’ zijn de eerste in een reeks van tien die Van Duijnen Horeca Service installeert in samenwerking met Albron.
Bij deze zelftapwand tapt de gast zelf een biertje, glas wijn of frisdrank. Voor de gast betekent dit ‘zelftappen’ een fun-element, maar voor Albron zelf geeft het meer ruimte in de personele bezetting. Met ‘slimme tapkaarten’ zijn bepaalde producten uit te sluiten, zodat minderjarigen geen gebruik kunnen maken van alcoholische dranken.
Het eerstvolgende Center Parc dat een zelftapwand krijgt is De Vossemeren in België. Daarna volgen ook de andere locaties.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
HAI en Coca-Cola verlengen samenwerking met vijf jaar
Samenwerking – HAI (Hutten, Albron Impactmaker) en Coca-Cola Europacific Partners (CCEP) Nederland hebben een nieuwe samenwerkingsovereenkomst gesloten voor een periode van vijf jaar. De overeenkomst heeft betrekking op de levering van frisdranken en andere dranken aan een groot aantal foodservice- en hospitalitylocaties die bij HAI zijn aangesloten.
Lees berichtCrisp neemt bedrijfslunch-aanbieder De Buurtboer over
Overname - Online supermarkt Crisp neemt bedrijfslunchspecialist De Buurtboer over van Albron, onderdeel van cateringconcern Hai (Hutten Albron Impactmakers). Met de overname breidt Crisp zijn zakelijke activiteiten verder uit en zet het bedrijf in op versnelde groei binnen de markt voor kantoorcatering en lunchvoorzieningen.
Lees berichtAlbron Zorg gaat patiëntenvoeding Radboudumc verzorgen
Catering - Albron Zorg gaat vanaf 1 oktober 2026 de patiëntenvoeding verzorgen voor het Radboudumc in Nijmegen. Met de nieuwe overeenkomst wordt Albron Zorg verantwoordelijk voor de ontwikkeling, bereiding en uitgifte van de maaltijden voor gemiddeld 350 patiënten per dag. Jaarlijks gaat het om circa 130.000 warme maaltijden.
Lees berichtAlbron en TT Assen verlengen contract tot 2031
Samenwerking - Albron en TT Circuit Assen hebben hun samenwerking verlengd tot en met 2031. Albron is sinds 2017 verantwoordelijk voor alle food- en beveragevoorzieningen op het circuit.
Lees berichtRichard Jonker opvolger Gijsbert Bos bij Hutten
Benoeming - Bij Hutten food & design vindt per 1 juni een leiderschapswissel plaats. Richard Jonker treedt dan aan als directeur van de divisie en volgt Gijsbert Bos op, die na zestien jaar afscheid neemt.
Lees berichtDe Eemhof eerste Nederlandse Center Parcs met nieuwe horeca-aanbod
Leisure - Center Parcs De Eemhof heeft zijn volledige horeca-aanbod vernieuwd. Het park is daarmee het eerste Center Parcs-park in Nederland waar alle restaurants en bars volgens het nieuwe concept zijn geopend.
Lees bericht