Van Gelder introduceert plantaardige sauzen- en dressinglijn


De lijn van Van Gelder bestaat uit zeven producten: vier plantaardige mayo’s en drie groentedressings

Introductie - Van Gelder presenteert tijdens Horecava (stand 08.018) een nieuwe lijn plantaardige sauzen en dressings voor de foodservicemarkt. Met de introductie speelt de Nederlandse AGF-leverancier in op de toenemende vraag naar plantaardige producten die aansluiten bij op de vraag van professionele keukens in horeca, zorg en overheid.

De lijn bestaat uit zeven producten: vier plantaardige mayo’s en drie groentedressings. De producten zijn grotendeels ei- en glutenvrij en zijn vrijwel volledig in eigen beheer ontwikkeld. Volgens Van Gelder ging aan de lancering een ontwikkeltraject van twee jaar vooraf, met als doel smaak en structuur gelijkwaardig te maken aan traditionele varianten.

Bij de productontwikkeling is nauw samengewerkt met chefs. “We hebben goed geluisterd naar wat zij nodig hebben in de praktijk,” zegt directeur Mariëlle van Gelder. “De vegan mayo vormt de basis van de lijn en moest qua gebruik en smaak niet onderdoen voor de klassieke versie.” Vanuit die basis zijn varianten ontwikkeld waarin groenten een bepalende rol spelen.

Bron: Van Gelder/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws



ERU vernieuwt assortiment met nieuwe verpakkingen en namen

Introductie - ERU introduceert begin 2026 vernieuwde verpakkingen voor ERU Cheese Spread en Happy Cheezer. De producten krijgen niet alleen een nieuwe uitstraling, maar ook nieuwe namen die hun professionele toepassing beter benadrukken. Met de restyling sluit het foodservice-assortiment visueel aan bij de vernieuwde ERU-identiteit.

Lees bericht


Spicy-smaken voeren de boventoon op Horecava

Vakbeurzen - De Horecava is ten einde en daarmee de aftrap van het horecajaar 2026een feit. Leveranciers hebben weer hun best gedaan om met de broodnodige vernieuwingen te komen en ondernemers te inspireren met nieuwe combinaties of betere presentaties.

Lees bericht






© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid