Voortaan No Fairytales ‘groente tortilla’ bij Shell
Petrol – Na een succesvolle pilot gaan Shell en No Fairytales hun samenwerking verlengen met de groente tortilla’s. De groentewraps komen in alle 200 eigen tankstations van Shell in een tweetal variaties in het koelschap beschikbaar.
Shell wil het aanbod aan gezonde producten vergroten voor de ‘on the go’-reiziger. De wortel tortilla’s, gemaakt met 45% groenten, passen daarin. De groentewraps worden vers voor de reizigers bereid en zijn geschikt als lunch of snack.
De No Fairytales groentewraps zijn verkrijgbaar in twee varianten, de Mediterraanse wrap met kip en de wrap met gerookte ASC Noorse zalm.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Shell Hazeldonk West wint Shell Barista Cup 2025
Tankstation - Shell station Hazeldonk West in Breda heeft de Shell Barista Cup 2025 gewonnen en mag zich een jaar lang de maker noemen van de beste koffiespecial langs de weg. De winnende creatie, de S’mores Latte, wordt dit jaar opgenomen in het menu van Shell Café in heel Nederland.
Lees berichtHanex Hospitality Group verkoopt horecalocaties The Villy
Horecagroep – Rob van Herpen, eigenaar van de Hanex Hospitality Group verkoopt de drie locaties van The Villy. Het vernieuwende horecaconcept The Villy richt zich op het vormen van een community, gebaseerd op lokale betrokkenheid en sociale cohesie.
Lees berichtVerse smoothies on-the-go met SmoothieMachine
Concept - De SmoothieMachine is recent landelijk geïntroduceerd bij onder andere Spar, Jumbo, Shell en ID&T-locatie. Het innovatieve concept, geïnspireerd door een succesformule uit Japan, biedt consumenten razendsnel verse smoothies, ijskoffies, proteïne-drinks en milkshakes, maar zonder hulp van personeel.
Lees berichtRijk veilt zeven rijksweglocaties opbrengst ruim €41 miljoen
Tankstation - Het Rijksvastgoedbedrijf heeft woensdag zeven tankstations langs rijkswegen opnieuw verhuurd via een openbare veiling. Twee van de zeven locaties kregen een nieuwe huurder. In totaal leverde de veiling de overheid € 41.035.848 op.
Lees berichtShell en Old Amsterdam introduceren drie nieuwe producten
Tankstations - Een pauze langs de snelweg krijgt bij Shell voortaan extra smaak. Shell en Old Amsterdam introduceren namelijk drie nieuwe producten bij alle 105 Shell Café-locaties in Nederland.
Lees berichtMaarten Bronda nieuwe CFO Sodexo Nederland
Benoeming - Sodexo Nederland heeft Maarten Bronda benoemd tot Chief Financial Officer. Bronda was sinds 2024 actief binnen het bedrijf als Financial Lead voor het Shell-account. Hij volgt Vincent Blok op, die de overstap maakt naar Sodexo Chili als CFO.
Lees bericht