Designwedstrijd voor de voorgevel van een Flink-hub


Flink schrijft een ontwerpwedstrijd uit voor de hub-locatie aan de Van Limburg Stirumplein in Amsterdam

Bezorgdienst – Flitsbezorger Flink opent ontwerpwedstrijd en roept buurtbewoners en lokale artiesten op om het uiterlijk van een hub te designen. Creatieven, lokale artiesten en buurtbewoners worden opgeroepen om hun creativiteit te tonen en het nieuwe uiterlijk te bepalen van de Flink-hub aan het Van Limburg Stirumplein in Amsterdam.

Na de opening van de eerste art store van Getir, is Flink daarmee de tweede flitsbezorger die het uiterlijk van de hubs wil verfraaien voor buurtbewoners. Iedereen kan zich voor het ontwerp vanaf vandaag tot en met 31 mei aanmelden en tot en met 20 juni zijn ontwerp hier inzenden. “We willen niet alleen voor de buurt klaarstaan en naar ze luisteren, maar ook samen met hen de uitstraling van het straatbeeld verbeteren. Daarom roepen we lokale creatieven op om hun ontwerp voor een voorgevel in te dienen. Met elkaar kunnen we een maatschappelijke bijdrage aan de buurt leveren”, zegt Benjamin Zagel, Managing Director Flink Nederland.

Lokale jury

De ingezonden ontwerpen worden beoordeeld door een gevarieerde en creatieve jury bestaande uit de Amsterdamse rapper Dio, de bekende illustrator en kunstenaar Sioejeng Tsao, een buurtbewoner uit de Staatsliedenbuurt en de manager van de Flink-hub. Gezamenlijk beoordelen ze alle inzendingen, waarna ze het nieuwe ontwerp van de Flink-hub bekendmaken. De kunstenaar met het winnende ontwerp wint € 5.000 en de ramen van de Flink-hub als canvas. De ontwerpwedstrijd wordt gelanceerd in Amsterdam, maar wordt bij succes verder uitgerold in andere steden.

Buurtcontact

Flink is in Nederland inmiddels in 39 gemeenten actief met meer dan 60 hubs. Om ervoor te zorgen dat online boodschappenservices en de buurten waarin de bezorgers actief zijn goed samengaan, hebben Flink, Gorillas, Getir en Zapp eerder deze week een ‘Code of Conduct’ ondertekend. Een belangrijk uitgangspunt daarbij is om de buurten goed te betrekken bij hun activiteiten. Flink werkt bijvoorbeeld met lokale producenten samen en de buurt kan eenvoudig bij de hubs terecht met suggesties en eventuele klachten.

Bron: Flink/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws

Flink breidt uit naar tientallen gemeenten buiten de Randstad

Bezorgdienst - Online supermarkt Flink heeft haar bezorgnetwerk fors uitgebreid naar tientallen nieuwe gemeenten buiten de grote steden. In de afgelopen weken is de dienst beschikbaar geworden in onder andere Barendrecht, Schiedam, Vught, Veldhoven, Leusden, Heiloo, Noordwijk en Voorburg. Ook kleinere plaatsen als Twello, Glanerbrug en Zwanenburg zijn nu aangesloten.

Lees bericht



Flink boekt recordomzet op eerste Pinksterdag

Bezorgdienst – Flitsbezorger Flink heeft op eerste Pinksterdag zijn hoogste omzet en grootste aantal bestellingen ooit in Nederland behaald. Met een dagomzet van bijna één miljoen euro overtrof het bedrijf zelfs de drukste dagen uit de coronaperiode.

Lees bericht

Prijsmatch pilot Flink met AH in Rotterdam

Bezorgdienst – Flitsbezorgdienst Flink gaat er hard tegenaan in het prijsgevecht en introduceert in Rotterdam een prijsmatch op het volledige assortiment met Albert Heijn. Zie je een product bij Albert Heijn goedkoper? Dan krijg je het verschil terug.

Lees bericht


Pathé Popcorn ook thuisbezorgd via Flink

Bioscopen  – De Pathé popcorn, die in samenspraak met Jimmy’s wordt gemaakt, is voortaan ook thuis beschikbaar. Om de bioscoopervaring ook thuis te ervaren kan de Pathé Popcorn voortaan door Flink worden thuisbezorgd.

Lees bericht




© 2025 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid