Lunchformule Bufkes wint NFV Franchise trofee 2022
_1080_538_90.jpg)
Verkiezing - Lunchformule Bufkes is door de vakjury van de Nederlandse Franchise Vereniging verkozen tot ‘beste franchisegever van 2022’. Dat bleek tijdens de uitreiking van de NFV Trofee, die dit jaar op circuit Zandvoort plaatsvond. Bufkes werd geprezen om de manier van samenwerken met de franchisenemers, de prestaties van de vestigingen en excellente kwaliteit die aan de consument geleverd wordt.
Juryvoorzitter Boris van der Ham vindt Bufkes een prachtig voorbeeld van kundig ondernemerschap gedurende een langere periode en dat in een voortdurend in beweging zijnde markt. Charles Sampers, mede-eigenaar en directeur van Bufkes over het winnen van de Franchise Trofee: “Het is de kroon op ons werk als franchisegever en we zijn erg trots op de erkenning van de goede samenwerking met onze franchisenemers. Het winnen van deze verkiezing zorgt voor een nog sterkere ‘drive’ om de formule verder te professionaliseren”.
Keuze uit drie
De jury heeft haar besluit gebaseerd op aangeleverde documentatie en een presentatie van de kandidaten. Naast een aantal specialisten op het gebied van organisatie, juridische zaken, verzekeren en financiën, bestond de jury uit de 2 winnaars van de vorig jaar. Eerder dit jaar werden, naast Bufkes, ook de formules Jamin en Zuivelhoeve genomineerd door de leden van de Nederlandse Franchise Vereniging.
Bourgondisch
Bufkes staat bekend om de lekkere Bourgondisch belegde broodjes en heeft als onderdeel van de Van Melik Groep ook een duidelijk Limburgse signatuur. Niet alleen komt de formule er vandaan, het heeft in de zuidelijke provincie ook de meeste locaties. Bekend is het broodje ‘Werrem Sjink’, de warme beenham. Maar ook ander producten zijn er verkrijgbaar, zoals soepen, salades, sappen en allerlei verschillende koffies.
Bron: Bufkes/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Gemiddelde NPS Nederlandse koffie- en lunchketens is +57
Onderzoek – De grootste koffie- en lunchketens van Nederland scoren gemiddeld een Net Promoter Score (NPS) van +57. Coffeelovers krijgt de hoogste score (+88). Bezoekers van koffie- en lunchketens met een hoge NPS nuttigen hun bestelling vaker ter plaatse dan dat ze deze afhalen.
Lees berichtBufkes schenkt ruim 17.000,- aan Kinderhulp
Actie - Bufkes startte enige tijd geleden een campagne van het Nationaal Fonds Kinderhulp om kinderen in armoede te steunen. De actie was bijzonder succesvol zodat meer dan 17.000 euro kon worden geschonken.
Lees berichtFreshly Chopped sluit overeenkomst voor snelle groei
Formulenieuws – De gezonde fastfoodformule Freshly Chopped wil snel groeien en tekende daarvoor afgelopen week een samenwerkingsovereenkomst met een franchiser. Franchiseondernemer De Derde Linden en FFF International hebben in de overeenkomst de ambitie vastgelegd om binnen vijf jaar dertig Freshly Chopped restaurants in de Randstad te openen.
Lees berichtBufkes Heythuysen officieel geopend
Formulenieuws – Donderdag 8 juni is de nieuwste Bufkes-vestiging officieel geopend. De locatie is gelegen op het nieuwe horecaplein aan de Dorpstraat in Heythuysen. Vorig jaar is Bufkes een samenwerking aangegaan met Heerschap groep, waarvan het pand eigendom is.
Lees bericht43e locatie van Bufkes geopend in Heythuysen
Formulenieuws - Twee weken na de opening van de Bufkes-vestiging bij AVIA-tankstation in Ittervoort, opende dinsdag in Heythuysen een nieuwe Bufkes. De 43e-vestiging van Bufkes, dat voor het einde van het jaar de teller op 50 wil hebben.
Lees berichtDerde Bufkes locatie geopend bij AVIA tankstation Ittervoort
Formulenieuws – Bufkes heeft onlangs de derde locatie geopend binnen het tankstation van Vollenhoven. Het Bourgondische lunchconcept is geplaatst in het AVIA tankstation in Ittervoort.
Lees bericht