OK-netwerk gaat samenwerken met Menuez


OK-tankstation Steinkamp is een van de bijna honderd bestaande OK-locaties

Tankstation – Het snelgroeiende netwerk OK-tankstations gaat alle alle gepersonaliseerde communicatie- en marketingmiddelen onderbrengen bij Menuez International. Dit Brand Management Platform gaat het hoofdkantoor en de bijna honderd aangesloten stationslocaties met het beeldmateriaal en de marketingkalender ondersteunen bij het vergroten van de zichtbaarheid en de verkoop van het assortiment.

Door de lokale marketingactiviteiten bij Menuez onder te brengen, wil OK het de tankstations nog gemakkelijker maken om hun zichtbaarheid en sales te vergroten. Dwayne Oudeman van OK: “Ons netwerk van tankstations is een van de snelstgroeiende in Nederland. Daarnaast heeft OK Nederland eigen tankwagens, verkoopkantoren en distributiecentra, zodat we dagelijks ook een groot aantal zakelijke klanten van zowel brandstoffen als smeermiddelen kunnen voorzien. Om al deze partners de lokale marketingondersteuning te bieden die ze nodig hebben, hebben we gekozen om een samenwerking met Menuez aan te gaan.” 

Zichtbaarheid

Gijs Verbaten, eigenaar van Menuez over de samenwerking: "Menuez onderscheidt zich door het op maat maken van POS-materialen en marketingcampagnes. Via het Brand Management Platform kunnen de tankstations, verkoopkantoren en distributiecentra gemakkelijk POS-materialen voor productactivaties opmaken en bestellen, zoals posters, raamfolie, kleding en flyers. Ook schappenplannen, landelijke spaaracties, online marketingcampagnes en beeldmateriaal kunnen gemakkelijk worden gedownload en ingezet.”

Bron: Menuez/@FoodClicks

Auteur: Steffen van Beek

Gerelateerd nieuws




OK Nederland opent in Diemen 100e vestiging

Tankstation - Voormalig Shell-tankstation ‘Diemerpolderweg’ in Diemen is volledig omgekleurd naar de huisstijl van OK. Diemen is de 100ste tankstationlocatie van OK. Het station heeft ook een nieuw OK Café gekregen. OK Café is een eigen shopconcept van OK Nederland.

Lees bericht




GemaQ bundelt krachten met Menuez-platform

Petrol – Coöperatieve retail-inkooporganisatie GemaQ heeft per juni 2023 alle gepersonaliseerde, standaard communicatie- en marketingmiddelen bij Menuez International ondergebracht. De samenwerking moet de meer dan 200 petrol- en retailondernemers bij GemaQ ondersteunen bij het vergroten van hun zichtbaarheid en de verkoop van het assortiment.

Lees bericht



© 2026 FoodClicks.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Cookie beleid