Shell opent in Rotterdam tweede Shell Mobility Hub
Tankstation – In Rotterdam opende Shell dinsdag de tweede zogenaamde Shell Mobility Hub. De eerste locatie is gevestigd in Den Haag. Bij de locatie aan het Hofplein kunnen niet alleen voertuigen worden opgeladen, maar kunnen reizigers ook gebruik maken van andere - elektrische - vervoersmiddelen.
De hub was al eerder opengegaan, maar eigenlijk nog niet als zodanig herkenbaar. Dinsdag 12 december was dat wel het geval. Rondom de opening van de tweede Shell Mobility Hub was een bijeenkomst georganiseerd door Shell zelf waar gesproken werd over de toekomstige ontwikkeling op het gebied van – elektrisch – vervoer. Anders dan de locatie in Den Haag is deze hub niet gekoppeld aan een Q-park en kent de locatie een Starbucks in plaats van een Shell Café. Shell wil kijken of de hub een antwoord is op de toekomstige ontwikkelingen.
Energietransitie
Shell zit als bedrijf midden in een energietransitie van fossiele brandstof naar meer duurzame energie. Dat proces zorgt er voor dat het bedrijf een visie op de toekomstige mobiliteit heeft ontwikkeld. Of die visie de juiste is, zal moeten blijken. Eerste wapenfeit van dit beleid was de opening van de Shell Mobility Hub aan de Amsterdamse Veerkade in Den Haag. Rotterdam heeft nu de tweede. In totaal wil Shell een vijftal mobiliteitshubs neerzetten.
Fossielvrij
Shell Hofplein in Rotterdam was het eerst Shell-station waar automobilisten geen fossiele brandstof meer konden tanken. Een dergelijk station heeft Shell ook in Fulham in Engeland.
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Drive waarschuwt: brandstof dreigt onbetaalbaar te worden
Tankstation - De Nederlandse overheid moet snel ingrijpen nu de brandstofprijzen sterk oplopen door de onrust in het Midden-Oosten. Dat stelt branchevereniging Drive, die de belangen behartigt van ongeveer 1.500 tankstationlocaties in Nederland.
Lees berichtShell Hazeldonk West wint Shell Barista Cup 2025
Tankstation - Shell station Hazeldonk West in Breda heeft de Shell Barista Cup 2025 gewonnen en mag zich een jaar lang de maker noemen van de beste koffiespecial langs de weg. De winnende creatie, de S’mores Latte, wordt dit jaar opgenomen in het menu van Shell Café in heel Nederland.
Lees berichtHanex Hospitality Group verkoopt horecalocaties The Villy
Horecagroep – Rob van Herpen, eigenaar van de Hanex Hospitality Group verkoopt de drie locaties van The Villy. Het vernieuwende horecaconcept The Villy richt zich op het vormen van een community, gebaseerd op lokale betrokkenheid en sociale cohesie.
Lees berichtSPAR versterkt positie in petrol met samenwerking met Quiosk
Formulenieuws - SPAR Nederland breidt haar aanwezigheid in het petrolkanaal verder uit via een strategische samenwerking met Quiosk, een specialist in outdoor vendingmachines op onbemande tanklocaties. Sinds begin september is SPAR officieel leverancier van Quiosk, dat met ruim 300 locaties consumenten 24/7 een relevant assortiment biedt.
Lees berichtBas Overkamp volgt Nathalie Baras op bij Circle K Nederland
Benoeming - Per 1 november 2025 treedt Bas Overkamp aan als nieuwe Vice President van Circle K Nederland. Hij volgt Nathalie Baras op, die vanaf januari 2026 leiding gaat geven aan de nieuwgevormde BeLux Business Unit van moederbedrijf Alimentation Couche-Tard.
Lees berichtVierde Summit van GemaQ in teken van inzichten
Event – Juist omdat de wereld van petrol zo sterk aan het veranderen is, legde de Summit 2025 van GemaQ, een serviceorganisatie voor tankstationbedrijven, de nadruk op inzichten voor de toekomst. Samen met handelspartners en leveranciers werden de tankstationondernemers in het Van Nelle-gebouw in Rotterdam voorzien van de laatste – technische – ontwikkelingen. En ook werden mogelijkheden getoond om gasten beter en gerichter te...
Lees bericht_480_320_90_s_c1.jpg)
_480_320_90_s_c1.jpg)