Verhage wint Europese Franchise Award
Verkiezing - Franchiseformule Verhage heeft in Brussel een Europese Franchise Award gewonnen. De Nederlanders hebben maar liefst 2 awards gewonnen bij de Europese Franchise Awards uitreiking donderdagavond. Naast franchiseformule Verhage was dat Advocaat Tessa de Mönnink van Parker advocaten. Elk wonnen in hun eigen categorie.
Tijdens een galadiner in Brussel met ruim 100 deelnemers uit verschillende Europese landen kreeg Verhage de Silver Award in de categorie Franchisor of the Year uitgereikt. Deze prijs erkent het succes van de horecaformule als een toonaangevende franchiseorganisatie. Eerder dit jaar won de Nederlandse franchiseformule al een onderscheiding als winnaar van de Franchise Award 2024 van de Nederlandse Franchise Vereniging.
Verhage heeft volgens de jury bewezen dat het een zeer complete franchisegever is, die geslaagd is te innoveren en te veranderen van cafetaria naar all-round dining facility met een gezonde groei in winkels en omzet. Met 44 zaken in Nederland heeft award-winnaar Verhage volgens de jury bovendien bewezen dat het qua professionaliteit en compleetheid van de formule de competitie aan kan met het de andere genomineerden uit Europa. Hans Jonker, Verhage: ‘We zijn enorme vereerd met deze onderscheiding. Het is een eerbetoon aan het harde werk en de toewijding van het hele team van Verhage, op kantoor en door onze ondernemers”.
In de categorie Services to Franchising ontving Tessa de Mönnink de bronzen award als onderscheiding voor haar langdurige bijdrage als advocaat aan de kwalitatieve ontwikkeling van de franchisemarkt.
Bron: NFV/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
‘t Zusje pakt Europees zilver als franchiseformule
Verkiezing - Restaurantformule 't Zusje heeft bij de European Franchise Awards 2026 in Brussel de tweede plaats behaald in de categorie Franchisor of the Year. De Nederlandse formule ontving de Silver Award tijdens de jaarlijkse prijsuitreiking van de European Franchise Federation (EFF).
Lees berichtTony Roma’s zoekt Master Franchisenemer voor Nederland
Horecaconcept - Tony Roma’s, het Amerikaanse restaurantmerk dat wereldwijd bekendstaat om zijn Baby Back Ribs en Amerikaanse comfortfood, wil uitbreiden naar Nederland. Het casual dining-concept zoekt daarvoor een Master Franchisenemer die verantwoordelijk wordt voor de landelijke ontwikkeling van het merk. Dat meldt de Franchise Gids.
Lees berichtDirecteur Operations Pim Dirckx verlaat SPAR na ruim 13 jaar
Formulenieuws - SPAR Holding B.V. maakt bekend dat Directeur Operations Pim Dirckx per 1 mei 2026 het bedrijf verlaat. Na ruim dertien jaar bij SPAR kiest hij, na een korte sabbatical, voor een nieuwe uitdaging. Dirckx vervulde de afgelopen 6,5 jaar de rol van Directeur Operations en bekleedde daarvoor functies als Manager Winkeloperatie en Acquisiteur.
Lees berichtKwalitaria ontvangt Antea Award voor Beste Deelneming 2025
Formulenieuws - Kwalitaria heeft de Antea Award voor Beste Deelneming 2025 in ontvangst genomen. De prijs werd afgelopen week uitgereikt tijdens de jaarlijkse nieuwjaarsreceptie van investeringsmaatschappij Antea. De trofee werd overhandigd door Amerikadeskundige Willem Post.
Lees berichtKwalitaria lanceert wervingscampagne: Verdien lekker je vrijheid!
Formulenieuws - Kwalitaria heeft een opvallende nieuwe wervingscampagne gelanceerd onder het motto “Verdien lekker je vrijheid!”. Met een knipoog en een flinke dosis humor speelt de cafetariaformule in op de grootste drijfveer van startende ondernemers: de wens om vrij te kunnen ondernemen.
Lees berichtMcDonald’s organiseert introductieochtend voor franchisenemers
Formulenieuws - Ondernemers die overwegen franchisenemer te worden bij McDonald’s krijgen op vrijdag 3 oktober een kijkje achter de schermen. De fastfoodketen organiseert dan een introductieochtend in het restaurant van franchisenemer Marloes Kamminga in Barneveld.
Lees bericht