Ahold Delhaize investeert 170 miljoen in virusmaatregelen
Coronacrisis –Ahold Delhaize, moederbedrijf van Albert Hein, heeft samen met lokale leveranciers meer dan 170 miljoen euro geïnvesteerd in allerhande maatregelen, die samenhangen met het coronavirus.
In een persverklaring die dinsdag is uitgegaan, maakte het bedrijf melding dat de maatregelen vooral gericht zijn geweest op veiligheidszaken voor de eigen medewerkers en klanten en donaties aan verschillende goede doelen. CEO Frans Muller van Ahold Delhaize sprak in zijn verklaring speciale waardering uit voor de inzet van alle zorgmedewerkers over de hele wereld in hun strijd tegen het coronavirus. Ook de eigen medewerkers stak hij een hart onder de riem, omdat zij ondanks de coronamaatrgelen toch de bevoorrading van de winkels op orde moesten brengen. “We hebben als sector laten zien dat we ook onder moeilijke omstandigheden kunnen opereren.”
Bron: @FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Foodsector groeit, maar sentiment bedrijven verslechtert
Analyse - De Nederlandse foodsector is in 2025 opnieuw gegroeid, maar achter de positieve omzetcijfers gaat een zorgwekkende ontwikkeling schuil, want het sentiment van bedrijven verslechtert. Het FSIN dat de cijfers verzamelt spreekt zelfs van een verslechtering naar crisisniveau. De vijfhonderd grootste foodbedrijven van Nederland boekten gezamenlijk een omzet van ruim 66,9 miljard euro, een stijging van 3,3 procent ten opzichte van een...
Lees berichtMarit van Egmond benoemd in RVC van de Efteling
Benoeming - Marit van Egmond is per 1 mei officieel benoemd tot lid van de Raad van Commissarissen van Efteling. Dat heeft de Efteling dinsdag bekendgemaakt.
Lees berichtAH certificeert Delicata-lijn met Fairtrade keurmerk
Fairtrade - Albert Heijn heeft de volledige Delicata chocoladelijn voorzien van het Fairtrade keurmerk. De certificering valt samen met de start van de Fairtrade Weken, die tot 17 mei plaatsvinden.
Lees berichtAlbert Heijn zet AI in tegen broodverspilling in alle winkels
Voedselverspilling - Albert Heijn gaat kunstmatige intelligentie inzetten op de broodafdeling om voedselverspilling verder terug te dringen. De supermarkt combineert voortaan slim afbakken met dynamisch afprijzen en verwacht daarmee jaarlijks meer dan 2 miljoen kilo verspilling te voorkomen.
Lees berichtPeter Hoekstra nieuwe Directeur Operations bij SPAR Holding
Benoeming - SPAR Holding benoemt Peter Hoekstra per 1 mei 2026 tot Directeur Operations. Hij volgt Pim Dirckx op, die na dertien jaar afscheid neemt van de organisatie.
Lees berichtKNVB en Albert Heijn starten programma ‘Beter eten, beter spelen’
Actie - De KNVB en Albert Heijn hebben het meerjarige programma ‘Beter eten, beter spelen’ gelanceerd. Met het initiatief willen beide organisaties gezond eten en voldoende bewegen onder basisschoolkinderen stimuleren. Aanleiding is dat bijna de helft van de Nederlandse kinderen tussen 4 en 12 jaar de beweegnorm niet haalt en ruim 64 procent dagelijks te weinig groente en fruit eet.
Lees bericht