ERU en Kesbeke lanceren smeerkaas met augurk
Introductie -Koninklijke ERU en Kesbeke slaan de handen ineen voor de introductie van een opvallende limited edition: ERU Augurk. De nieuwe smeer- en dipkaas combineert romige smeltkaas met stukjes augurk.
Met de introductie spelen beide familiebedrijven in op een klassieke Nederlandse smaakcombinatie die volgens de merken al jarenlang populair is op brood en borrelplanken. Volgens Dieter Kuijl draait het concept om herkenning en gemak. “Kaas en augurk horen voor veel Nederlanders bij hun favoriete broodje of borrelmoment. Met ERU Augurk brengen we die combinatie samen in één kuipje,” aldus Kuijl.
De samenwerking past binnen de strategie van ERU om vaker samen te werken met sterke consumentenmerken via co-branded innovaties.
Bron: ERU/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Bolletje en Pathé introduceren popcorn met kruidnootsmaak
Bioscopen - Bolletje en Pathé brengen dit najaar popcorn met kruidnootsmaak op de markt. De tijdelijke variant is vanaf 1 oktober verkrijgbaar bij alle Pathé Theaters in Nederland en blijft tot en met 5 december 2026 beschikbaar, zolang de voorraad strekt.
Lees berichtBagels & Beans introduceert Olive Water van Gkazas
Formulenieuws - Bagels & Beans neemt vanaf 11 september de nieuwe Sparkling Olive Waters van Gkazas Olijfolie op in het assortiment. De landelijke horecaformule introduceert de alcoholvrije bruisende drank in alle 91 vestigingen. Het gaat om twee varianten: Cucumber en Pickles.
Lees berichtTijdelijke shop op Utrecht CS verkoopt ‘afgekeurde’ versproducten
Voedselverspilling - Reizigers op Utrecht Centraal kunnen tijdens de Verspillingsvrije Week boodschappen doen bij De Kromste Supermarkt Van Nederland. No Waste Army en NS Stations hebben de tijdelijke winkel bij spoor 18 en 19 geopend om aandacht te vragen voor voedsel dat vanwege vorm, formaat of uiterlijk buiten het reguliere supermarktschap valt.
Lees berichtKitKat lanceert F1-miniatuurauto’s en Chunky F1 Caramel
Introductie - KitKat brengt deze zomer twee nieuwe producten uit in het kader van de samenwerking met Formula 1. Het chocolademerk introduceert miniatuur chocoladeauto’s en een limited edition van de KitKat Chunky met karamelsmaak. Met de introducties wordt de autosportbeleving naar het chocoladeschap gebracht.
Lees berichtEberhardjes en Dolly Bellefleur lanceren ‘Liefde NOW’
Introductie - Vanaf 28 juli is in alle STACH-winkels in Amsterdam een bijzondere editie van de Eberhardjes verkrijgbaar: Liefde NOW, de limited edition die samen met Dolly Bellefleur is ontwikkeld ter gelegenheid van WorldPride Amsterdam 2026. Na een eerdere succesvolle samenwerking bundelen Stichting Eberhardjes Amsterdam en Bellefleur opnieuw hun krachten om liefde, verbinding en inclusiviteit onder de aandacht te brengen.
Lees berichtSocial Hub en Tony’s Chocolonely openen chocoladehotelkamer
Actie -Chocoladeliefhebbers kunnen binnenkort overnachten in een volledig met cacao geïnspireerde hotelkamer in Amsterdam. The Social Hub en Tony’s Chocolonely openen op 20 maart een tijdelijke ‘chocoholic suite’, waarin vrijwel alles draait om chocolade.
Lees bericht