Heineken en Social Capital verlengen samenwerking
Samenwerking – Heineken en Social Capital hebben hun bestaande samenwerking onlangs verlengd. Samen gaan zij er voor zorgen dat mensen met een arbeidsbeperking die graag willen werken een betaalde baan krijgen. Die ambitie was recent reden voor een klein feestje, omdat de doelstelling voor dit jaar al is gehaald.
Beide partijen ondertekenden van de zomer opnieuw een driejarige overeenkomst om samen verder te bouwen aan deze sociale werkgelegenheid. De samenwerking met Heineken gaat al drie jaar terug. Mede door het geld dat Heineken in de medewerkers van Social Capital heeft geïnvesteerd, heeft het bedrijf inmiddels meer dan 250 mensen uit deze doelgroep aan een betaalde baan kunnen helpen.
73 nieuwe banen
Voor de aankomende drie jaar is gezamenlijk afgesproken om met de nieuwe investering van Heineken in ieder geval 150 nieuwe mensen aan te nemen en op te leiden. Vanaf begin dit jaar staat de teller inmiddels al op 73 mensen, waarmee de doelstelling van 50 nieuwe banen in 2023 al ruimschoots is behaald.
Bron: Social Capital/@FoodClicks
Auteur: Steffen van Beek
Gerelateerd nieuws
Rafael Oliveira benoemd tot nieuwe CEO van Heineken
Benoeming - De aandeelhouders van Heineken hebben ingestemd met de benoeming van Rafael Oliveira tot lid van de Raad van Bestuur. Oliveira, binnen het concern beter bekend als Rafa, wordt per 1 oktober 2026 de nieuwe voorzitter van de Raad van Bestuur en Chief Executive Officer (CEO). Zijn benoeming geldt voor een periode van vier jaar.
Lees berichtTexels Skuumkoppe 0.0 nu ook verkrijgbaar van de tap
Bier - Heineken Nederland breidt het aanbod alcoholvrij tapbier uit met Texels Skuumkoppe 0.0. Het populaire alcoholvrije speciaalbier is vanaf nu ook van de tap verkrijgbaar in de horeca. Daarmee is het, na Heineken 0.0 en Affligem Blond 0.0, het derde alcoholvrije bier dat de brouwer in Nederland op de tap aanbiedt.
Lees berichtHeineken draagt Rafael Oliveira voor als nieuwe CEO
Benoeming - Heineken heeft Rafael Oliveira voorgedragen als nieuwe voorzitter van de Raad van Bestuur en Chief Executive Officer. De benoeming gaat, onder voorbehoud van goedkeuring door aandeelhouders, in op 1 oktober 2026.
Lees berichtAlcoholvrij bier wint verder terrein in sportkantines
Sportkantines - Alcoholvrij bier wordt steeds populairder op Nederlandse sportverenigingen. Nieuwe cijfers van Heineken Nederland laten zien dat het aandeel 0.0-bier in sportkantines dit seizoen met 9 procent is gestegen ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.
Lees berichtBrand eert 55 jaar Pinkpop met ‘Onvergetelijk Blond’
Festival - Ter gelegenheid van de 55e editie van Pinkpop lanceert Brand Bierbrouwerij een nieuw speciaalbier: Brand Onvergetelijk Blond. Het bier is ontwikkeld als ode aan de herinneringen van festivalbezoekers en verwijst met een alcoholpercentage van 5,5 procent naar het jubileum van het festival.
Lees berichtNieuwe Heineken-campagne ‘Heerlijk Hè’
Campagne - Bierbrouwer Heineken kiest met de nieuwe merkcampagne ‘Heerlijk Hè’ weer voor gezelligheid en samenzijn. Met de vernieuwde koers wil het merk mensen opnieuw inspireren om vaker spontaan samen te komen, juist in een tijd waarin drukte en volle agenda’s dat minder vanzelfsprekend maken.
Lees bericht